UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ale z tym Skwerem (POzbawionych Praw:)Kobiet, to niezła żenada wyszła; i widzicie, jak się kończą konszachty i wdawanie się w jakiekolwiek układy z załganymi, klerykalnymi, zdziadziałymi i zwyczajnie daremnymi liberałami, Towarzyszki Lewaczki?; Niech ten skwer neoliberalnego wstydu będzie przestrogą na ten Nowy, Nadchodzący 2022 Rok i Lata Kolejne, aby znalazła się wreście ludowa pała na pazernego neoliberała!:)Tak nam dopomóż Karol Marks i Towarzyszka Róża Luksemburg!:)#SocRev 🚩 #KoniecEryDziadocenu! Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    RobertKoliński(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu w poprzednim artykule o rondzie w którym tak się udzielałeś padło dużo krytycznych wypowiedzi pod twoim nazwiskiem wypowiedział się Pan Jacek które posadziłeś o czynny haniebne odpisał Ci zadał kilka pytań dlaczego nie odpisałeś tylko podkuliłes czerwony ogonek i milczysz
  • @RobertKoliński - Przypominam towarzyszu jeśli na sylwestra nie macie co do gardła wlać to gość ogłosił konkurs "kto zna sukcesy twoje "przypuszczam jakbyś jakieś miał to mógłbyś się zgłosić nagroda bodajże skrzynka whisky krótka piłka masz udukomentuj na co czekasz w końcu zamkniesz gębę tym co w ciebie wątpią
  • @RobertKoliński - Towarzyszu skrzynka whisky czeka dawaj choć jeden swoj sukces i wysyłam kurierem tylko zaznaczam pisanie bzdur albo branie zasiłków nie jest sukcesrm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - I faktycznie ciekawie się zrobiło pomówiony przez ciebie człowiek poczuł się wywołany do tablicy I zadał Ci kilka pytań wróć do artykułu o rondzie i ustosunkuj się ale pewnie już czytałeś i jak zwykle przy trudnych dla siebie pytaniach chowasz czerwony łeb w piach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Zjednoczyłem Lewicę (!:), zostałem Głosem Ludu, wg opinii ludowych, na co mam nawet memy:), pokonałem faszyzm:)Skrzynkę whisky - co najmniej 12 szt. , nie gorszej niż szkocka Glenmorangie, pełnoletnia, ew. inny single malt - przeznaczam, a co tam, po pałom: - 6 flaszek na nagrody w jakichś socjalistycznych konkursach na Portelu, 6 flaszek kurierem na lewackiego sylwestra u tow. Kolińskiego - ino chybcikiem, chybcikiem! xd #SocRev, #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #RiGCz, #TakBylo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Co Ty zjednoczyłeś??? Ty jakim głosem ludu jakiego ludu ubekow partyjnych zbrodniarzy pobierających wysokie emerytury? Czy to są sukcesy zawodowe? Może jakieś stanowisko wyróżnienie w pracy No tak przecież praca ngosie to przywilej nieudaczników komunistycznych. Wymieniłeś mi tu swoje lewackie wyróżnienia czy to są sukcesy jeden komentarz że jesteś głosem ludu jak nie wiele trzeba by lewak popadł w zachwyt samouwielbienia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Odpisałem Ci co sądzę o Twoich lewackich sukcesach nie wiem czy redakcja puści
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Mam gdzieś, co ty o nich sądzisz, łgarzu - skrzynka whisky do siedziby Redakcji (odbiorę przy okazji:), albo jesteś szuja bez honoru, która z gęby tylko cholewę potrafi robić i pluć na ciebie, to mało; #SocRev 🚩 Hashtagi: #Bog, #Honor, #Oj, #czyZna?;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Kto tu mówi o honorze? Czy jeden komentarz że jesteś głosem ludu daje ci taki sukces? Przypuszczam zresztą że to twój komentarz i pytam jaką lewicę zjednoczyłeś skoro w każdym komentarzu plujesz na wszystkich koalicjantów lewicy. Daj przykład co zrobiłeś aby ich zjednoczyłem jak Ty z każdym na lewicy masz wojnę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Niestety moich odpowiedzi redakcja nie publikuje więc proponuję Ci spotkanie w cztery oczy aby wyjaśnić kilka kwestii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Nie masz honoru, nie zasługujesz na spotkania z porządnymi ludźmi. Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #kreml, #ruskieTrolle
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Z kim z porządnymi ludźmi czy naprawdę się za takiego uważasz. ? Ty który wszystkim ubliża wyzywa oskarża pomawia? Powtarzam tu niech wszyscy czytają daj przykład swojego sukcesu zawodowego wiesz co to znaczy ? Np że w pracy zostałeś wyróżnieny bo np wynalazłeś sposób na poprawę warunków pracy życia wynalazłeś i wdrażałeś to w życie kumasz dość prosto napisane? A nie wyskakujesz mi tu z suksem że pomówiłes kogoś o faszyzm a sąd cię nie ukarał to nie sukces to szczęście że trafiłeś na sędziego z komunistycznym charakterem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - kolesiostwo z toba to jak gra w rosyjska ruletke pelnym bębenkiem w pistolecie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    elblażanin(2021-12-31)
  • @RobertKoliński - Jak doszło do tego ze panska Mama tak pana pokochała, że nie poddała pana aborcji? Pan nie ma pojecia czym jest aborcja dla normalnej kobiety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    elblażanin(2021-12-31)
Reklama