UWAGA!

Nasza wojewoda

Elbląg, Anna Szyszka
Anna Szyszka (fot. Paweł Serocki).

Elblążanka Anna Szyszka jest wojewodą warmińsko-mazurskim. Jej zastępcą został prawnik i teolog z Ełku Jacek Mrozek. To, co zapowiadane było już od kilku tygodni, stało się dziś w Olsztynie. Nominacje wojewodzie i wicewojewodzie wręczył wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński.

Anna Szyszka od stycznia pełniła obowiązki wojewody, wcześniej była zastępcą odwołanego po Nowym Roku Adama Supła. Jest bezpartyjna, ma 58 lat. Jest absolwentką wydziału prawa i administracji, ma specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej.
     Nowy wicewojewoda - Jacek Mrozek ma 33 lata, pochodzi z Ełku. Skończył prawo, jest doktorem filozofii i teologii moralnej.
     
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Fakt,że pod takim(A?) wojewodą pomoc społeczna będzie nam potrzebna,a i teolog się przyda, pokieruje modlitwami o przetrwanie.
 • Ale popatrzcie państwo jak ten PIS promuje młodych 33 lata, no to chyba jest dobre co?, miałem jeszcze skomentować fakultety pana w-ce, ale to moje prywatne doświedczenie i uprzedzenie więc nie koniecznie musi być prawdziwe - jeszcze nie spotkalem przyzwoitego człowieka po filozofii moralnej, a jak już robił to na KUL to omijam szerokim łukiem.
 • Tyle lat lano łzy, że nie ma wojewody z Elbląga teraz jest i tyż nie dobrze!!!!
 • dla SLD to dobra wiadomość - wszystko pozostanie po staremu, nie będzie żadnych zmian, nie będzie konfliktów, bo przecież wszyscy kochają panią Anię.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2007-04-03)
 • Szanowni Państwo może Pani Wojewoda zmieni przepisy i zezwoli legalnie wpływać do portu w Elblągu jachtom i statkom handlowym. /www.ripps.elblag.com.pl /Koszt budowy 195 m nabrzeża z pieniędzy podatników i Unii Europejskiej wyniósł 21 mln. Dlaczego jest to nieczynne wyjaśniałem 21 lutego 2007 w Elblągu przedstawicielom OLAF. Oby nie doszło do zwrotu 8mln zł dotacji z UE- dlatego należy się spieszyć ze zmianą przepisów. Polak to brzmi dumnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Polak to brzmi dumnie(2007-04-03)
 • To się narobiło. Wojewoda subito.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-04-03)
 • podano, że była dwie kadencje radną /w tv olsztyn/, tylko nie podano, że raz to była za komuny/1988-1990/ a raz za kadencji posła Dziewałtowskiego i H. Słoniny i razem z nimi głosowała. EB
 • Oj durak, ale w SLD nie była, to co ludzie mieli nie brać udziału w życiu pudlicznym bo komuna i postkomuna - to i idź i pluń w twarz Mazowieckiemu popaprańcu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Demokrata(2007-04-03)
 • dobrze, że przynajmniej wicek jest młodym człowiekiem, ale nie wiadomo czy będzie w miarę samodzielny ?
 • a wiesz Demokrato jak wtedy wyglądały wybory - jedna lista i aby na niej się znależć, to trzeba było mieć akceptację Komitetu. Taka to wtedy była demokracja.. EB
 • Gratuluję i wypatruję zdrowegoTraktowania przezCentralę wsch.regionów wojWarmMazur ..tak jak i wypatruję go na portElu, bo po usunięciu mojego komenta, nie za sensownie wygląda kolejny ~ www.portel.pl Quo vadis..
 • Przepraszam za PIS, ta nominacja to wielka pomyłka.
Reklama