UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I słusznie, bo kto to widział, żeby nauczyciele z pod znaku ZNP byli niemi i głusi w naszym kraju. Jedni śpiewają w sejmie, a nawet na Maderze, drudzy kopią gdzie się da, a oświata niczym od macochy. Kto to widział. Najwyższa pora, aby i ciało pedagogiczne dało swój wyraz niezadowolenia. Przeciwko, na razie do końca nie sprecyzowanym postulatom. Ale na pewno domagać się będą podwyżek, bo nie może być tak, że dyrektorzy zarabiają krocie, a oni grosze. Nie może być tak, że w szkołach administracja dorównuje tej z UM. Pod względem ilości, nie mylić z jakością. Najgorsze jest to, że w tej zamierzonej manifestacji przeszkodą są dzieci. Bo, jakby nauczyciele nie mieli swoich kłopotów, to jeszcze na dodatek muszą zajmować się cudzymi dziećmi. To jest niesłychane. Tak, jakby rodzice nie mogli sami zająć się swoimi pociechami. Tylko wszystko zwalają na biednych pedagogów. Tych samych, co masowo reprezentują PO i inne partie, za których nie było powodów do żadnych strajków. Bo to były szczęśliwe dni. Tylko, czy na pewno?.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  14
  mieszkaniec.(2017-03-24)
 • @mieszkaniec. - Postulaty są sprecyzowane: o miejsca pracy! Żądamy niedokonywania wypowiedzeń stosunków pracy nauczycieli i pracowników niepedagogicznych do 31 sierpnia 2022 r. Reforma edukacji może w ciągu następnych 5 lat spowodować ogromne zwolnienia w oświacie! » o utrzymanie warunków pracy i płacy! Żądamy niedokonywania na niekorzyść zmian warunków pracy do 31 sierpnia 2022 r. W wyniku reformy edukacji każdy może stracić zatrudnienie na dotychczasowych zasadach! » o podwyższenie statusu zawodowego! Domagamy się 10% podwyżki oraz wzrostu udziału płacy zasadniczej w ogólnym wynagrodzeniu. Od 2012 r. nie było podwyżek w oświacie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  znp.edu(2017-03-24)
 • @znp.edu - A my rodzice żądamy prowadzenia przez was zajęć, jakości w nauczaniu, i zapewnienia nas, że nasze dzieci dostaną się na najlepsze uczelnie, lub dostaną najlepszą pracę!!!! Dzieci ubywa, a wy macie żądania!
 • my mamy żądania ale widzę, że Wy również. To jest normalne. Uwierz, że nasze postulaty w szczególności podniesienie prestiżu tego zawodu(również poprzez zwiększenie pensji) sprawi, że nasze żądania zgrają się z waszymi i wszyscy będziemy zadowoleni. Nauczyciele nigdy nie protestowali przeciwko Wam rodzicom i dzieciom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  8
  znpedu(2017-03-24)
Reklama