UWAGA!

Nie czekaj aż zakwitną kasztany!

Nie czekaj aż zakwitną kasztany!

Obawiasz się egzaminu maturalnego? Z trwogą myślisz o rozkwitających kasztanowcach? Matura nie musi być straszna, wystarczy odrobina systematyczności...

Z myślą o tegorocznych maturzystach przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów przygotowujących do egzaminu dojrzałości. Proponujemy zajęcia przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym z: matematyki, informatyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie, a także z języków: polskiego, angielskiego, niemieckiego i włoskiego.
       Kursy trwają od października do kwietnia, obejmują 75 godzin lekcyjnych (zajęcia raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne). Dla osób mieszkających poza Elblągiem istnieje możliwość uczestniczenia w zajęciach w soboty.
       Kursy prowadzą kompetentni i doświadczeni pedagodzy z renomowanych elbląskich liceów. Uczniowie otrzymują dużą ilość materiałów do ćwiczeń oraz testów. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach – od 6 do 10 osób. Zapewniamy miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do kursantów. Pytania i wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane przez prowadzących. Oprócz powtórzenia materiału zapoznajemy uczniów ze strategiami rozwiązywania zadań zamkniętych i wskazujemy najczęstsze błędy, popełniane przez maturzystów. W czasie trwania kursu przeprowadzana jest jedna matura próbna.
       Zapewniamy atrakcyjne ceny kursów i możliwość zapłaty w ratach. Nie znajdziesz korepetycji w tak niskiej cenie! Jeżeli chcesz nas przetestować, przyjdź na pierwsze, bezpłatne zajęcia już w październiku!
      
       Zapisy i dodatkowe informacje:
       www.kursy-maturalne.info
       tel. 660 515 506, 601 069 558
       email: biuro@kursy-maturalne.info.
      
       Biuro czynne:
       wtorek 15.00 – 19.00
       czwartek 15.00 – 19.00
       sobota 10.00 – 14.00
       ul. św. Ducha 3-7 (budynek Biblioteki Elbląskiej – oficyna, wejście od strony Muzeum).

       Z nami bez problemu uzyskasz indeks wymarzonej uczelni!

      
       --------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie