UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja słyszałem hasło: Prawdziwi Polacy się nie szczepią i maseczek nie noszą! Nie chcę być prawdziwym, wystarczy, że jestem Polakiem. Nie potrzebuję do tego flag za oknem, ryczącej z okna TVP, czy Maryja. Nie potrzebuję też TVN. Jestem Polakiem i noszę maseczkę z dumą, bo dbam o innych. Szczepię się, bo dbam o swoją przyszłość! Żegnam prawdziwych Polaków
  • Prawdziwych Polaków nie ma to tylko pustosłowie PiSowskie do dzielenia Polaków. Jest naród Polski i tyle.
  • Dbasz o swoją d... nie o innych te brednie o twoim poświeceniu dla innych to wciskaj takim ja ty. A poczytaj troszeczkę o swojej maseczce co ona daje i nie pisz głupot. Hashtagi: #Nizej2
  • A co takiego daje niby ta maseczka??? Czyżby teoria o oddychaniu swoimi spalinami??? A ty jesteś pewnie absolwentem medycyny, chemii i masz doskonałą wiedzę lub chociaż weryfikowałeś wyczytane w internecie info w kilku źródłach? Czy tylko czytasz cokolwiek popadnie i powtarzasz zasłyszane glupoty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Jaa@cek(2021-09-18)
Reklama