UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znowu szpital psychiatryczny zgubił pacjentów???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    151
    57
    Wstyd i żenada(2021-01-15)
  • @Wstyd i żenada - Tak pododdział PiS i jego pacjenci wymyślają durne przepisy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    75
    Jamaleg(2021-01-15)
  • @Wstyd i żenada - A nasz(wasz)kimdzon czy tam łykaszenka ma wierne pieski, i za co?
  • @Wstyd i żenada - I pyk 60 gr wpadło pistrolu
  • Pisze to za free, bo tak mnie PO na kasę wyrobiło od tyłu, że tych lewaków to z przyjemnością odsączę jak jad węża z rany Naszego pięknego- polskiego narodu. Lewactwo to zaraza! A ja stawiam jej czoła, a moja zapłata jest satysfakcja lepszego jutra!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    5
    Wstyd i żenada(2021-01-15)
  • @Wstyd i żenada - No no PiS ze swoim socjalem to prawica, że u hu hu
  • @Wstyd i żenada - A jutro będzie takie, że policjant/niezawisły/nieomylny wystawi ci mandat od, którego już nie będzie się tak łatwo odwołać, a przypominam, że w Polsce panuje domniemanie niewinności. Komuchy też mówili, że komuna dobra.
  • @Wstyd i żenada - PO "wyrobiło"cię na kasę? Ale wtedy płaciłem 120zl za prąd a teraz za ten sam okres 250zl, i to tylko jeden przykład. Tak drogo jak teraz nie było nigdy. Tyle w temacie i można śmiało minusować ale z faktami się nie wygra.
  • Unia i składki na CO2
  • Składki na co2 haha. No ostatnio rozmawiałem z rolnikiem, który rocznie bierze setki tysięcy zł z uni. A o uni wypowiadał się j..a unia", i to mi to przypomina, zdaj sobie sprawę, że znacznie więcej dostajemy niż płacimy w składkach. Taka jest prawda.
  • Nie prawda, w cenę prądu wliczone są rekompensaty dla górnictwa, a wystarczyło by je wszystkie zamknąć. Prąd był by tańszy.
  • Gość giedy rządziło pelo 8 lat temu? To wiesz co to za porównanie pewnie za pelo prąd by był zadarmoche a chleb by kosztował 50gr. Wiesz za Gierka też było taniej niż za pelo co za porownanie
  • No ale za PO, tvp, rydz mniej dostawali.
  • Nic nie dostawali. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Zbyszek1(2021-01-16)
  • Kilka miesięcy wstecz nas narodowy champion z obozu peiesu powiedział, że paliwo jest tańsze niż za rządów PO. Więc biorąc przykład od ludzkich panów, porównanie z PO i prądem jest ok. I nie 8 lat, a w nie całe 6,w tyle PiS zniszczyło niemal wszystko. Cytując klasyka im się to po prostu należało a ty zapier za miskę ryżu. Kojarzysz? Czy w telewizji reżimowej nic nie mówili?
Reklama