UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolinski, kotlinski czy jak ci tam, pisz swoje nikt na to nie czeka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    7
    Kolinski SPAM(2021-01-15)
  • @Kolinski SPAM - ty chyba tak, on przynajmniej wie o co mu chodzi (nikt z tym nie musi się zgadzać), ale ty nie masz nic do powiedzenia, zero
  • @Kolinski SPAM - Nikt nie potrzebuje, a każdy chce. :)
  • RobertKoliński [C'nie?:)] Ach ta Lewica, świątek czy piątek, pogoda czy słota, deszcz, śnieg czy mróz - zawsze na miejscu i zawsze gotowa bronić praw człowieka i swobód obywatelskich!:)A nieudolne prawactwo, jak zwykle - bezrozumne, szkodnicze, zawsze anty-ludzkie i zawsze anty-polskie: "Co gorsza, tworzy się tu pewną konkurencję wobec wspólnego, europejskiego projektu. Rola Polski powinna polegać raczej na konstruktywnym wpływie na kształt regulacji unijnych. Wychodzenie teraz z taką inicjatywą może się skończyć podobnie, jak w przypadku ustawy o IPN, choć oczywiście to zupełnie inny kontekst [w 2018 r. Polska wycofała się z nowelizacji ustawy o IPN po interwencjach m. in. rządu Izraela i Departamentu Stanu USA - red. ]. Za niezastosowanie się do rozstrzygnięć Rady Wolności Słowa lub sądu Rada będzie mogła nałożyć na serwis społecznościowy karę administracyjną w wysokości od 50 tys. zł do 50 mln zł. (. .. ) Hashtagi: #lewica, #SocRev, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - No rzeczywiście lewica broniła praw człowieka zwłaszcza w Katyniu strzałem w tył głowy albo w swoich katowniach ubeckich wyrywając paznokcie krzyczeli że to dla ich dobra ale Ty masz łeb zryty
  • RobertKoliński Do książek, PiSo-poselski synu bez szkoły. Zasługi lewicy (a nawet komunistów!)dla ludu polskiego są największe w historii. Nikt nigdy nie zrobił dla ludu polskiego tyle dobrego, co właśnie lewica/komuniści. Komuniści zrobili z ludu polskiego obywateli pierwszej kategorii. ☭ - Zbudowali dla nich fabryki, gdzie dali im pracę na etacie z opieką zdrowotną i socjalną, z urlopami, zorganizowanymi wczasami, płatnymi zwolnieniami lekarskimi. ☭ - Zbudowali miliony mieszkań z elektrycznością, centralnym ogrzewaniem, wodą w kranach i kanalizacją. ☭ - Otworzyli dzieciom ludu polskiego ścieżki kariery, stworzyli efektywny system szkół podstawowych, średnich, zawodowych i wyższych. ☭ - Stworzyli system bezpłatnej opieki zdrowotnej dla wszystkich obywateli Polski. ☭ - Zbudowali system komunikacji publicznej. ☭ - Chłopom dali ziemię z reformy rolnej. Pomogło to utworzyć 800 tysięcy gospodarstw rolnych, z tego 500 tysięcy na Ziemiach Odzyskanych. ☭ - Objęli lud polski ubezpieczeniami rentowymi i emerytalnymi, dzięki temu każda Polka i Polak mają emerytury, nie muszą głodować na starość. Zasługi lewicy/komunistów dla ludu polskiego są największe w historii. Nikt nigdy nie zrobił dla ludu polskiego tyle dobrego, co właśnie lewica/komuniści.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - A masz może dane ile Ci Twoi komuniści owych Polaków przy okazji wymordowali durny lewaku wielbicielu morderców Polaków
  • A teraz, przez zabranie podstawowej opieki zdrowotnej, to ludzie z własnej winy, czy nieudolnego rządu umierają?
  • RobertKoliński Czy ty mi właśnie grozisz publicznie, możemy-się-znów-przekonać-czy-taka-anonimowa-anonimowa fajo bez argumentów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • "oby kiedyś ktoś Ci mordy nie obił"- Zomowiec?
  • @RobertKoliński - Bo to głównie nieroby dlatego maja dużo wolnego czasu.
  • @RobertKoliński - Czy ktoś Ci grozi ? Proste stwierdzenie
  • @RobertKoliński - O widzę że lewak idzie na komendę he he obrażać to tylko on ale nie jego he he
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. I znów popieram wasze stanowisko. Rzeczywiście po 1945 roku nowe państwo polskie i jego społeczeństwo wkroczyło na nową ścieżkę rozwoju i budowy nowego społeczeństwa. Dla jednej części był to czas ogromnych pozytywnych zmian dla innej części ogromnych osobistych tragedii, łącznie z utratą zdrowia i życia.
  • RobertKoliński I to jest przynajmniej opinia rozsądna, wyważona i prawdziwa - o takie komenty Polska walczyła:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - A potrafisz dyskutować po ludzku nie jak komuch z pełnym magazynkiem wszyscy tu widzą twoje argumenty jak bluzgać i wyzywać od nazioli to Ty ok jak transparenty że nazioli wyrżniecie to ok tylko nawet nie wiesz że ktoś kto komentuje nie przychylnie Tobie nie jest naziolem ale wystarczy że jest Ci nie przychylny
  • RobertKoliński Z naziolami grożącymi mi przemocą nie dyskutuję, tak jak nie dyskutowali z nimi nasi bohaterscy dziadkowie. [Antifa Gdańsk, 4 lipca 1946 r. ] Hashtagi: #antyfaszyzm, #patoprawica, #ONRtoZbiorZer
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - Kto Ci grozi przemocą lewacki przygłupie
  • @RobertKoliński - Akurat te zdjęcie nadaje się do sądu dziękuję
  • @RobertKoliński - Masz jednak coś z deklem
  • @RobertKoliński - Czasem pomyślisz zanim coś napiszesz
  • RobertKoliński Już się nie mogę doczekać pozwu od anonima:)[mam całą kolekcję:)] Hashtagi: #antyfaszyzm, #PolskaWolnaOdFaszyzmu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - Myślisz że każdy jest takim konfidentem jak Ty
  • Posiada może ktoś wiedzę czy ten Koliński leczy się psychicznie w jakieś poradni czy gdziekolwiek potrzebuje takie info pilne
  • @RobertKoliński - O widzę że znowu przecierasz ścieżki jako konfidenta który to już raz dawno mnie tu nie było ale widzę że nic się nie zmieniles powinieneś mieć na drugie donos ze mną Ci się nie udało choć już kilka razy próbowałeś lewaczku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Wróg lewaka Roberta K .(2021-01-16)
  • Napewno się leczy nikt normalny takich bzdur nie wypisuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Wróg lewaka Roberta K(2021-01-16)
  • RobertKoliński @Wróg lewaka Roberta K . - "Wielkość i charakter człowieka poznaje się po tym, czy i jakich ma wrogów. "- zatem jeżeli o mnie chodzi, to jak widać są to anonimowe prawo-plujki, brunatna mierzwa, patoprawicowa trollia i jakieś tam niekochane dzieci prawackiego poselstwa. O swój kompas moralny jestem przeto spokojny:) Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • @RobertKoliński - A może to po prostu ludzie o innych poglądach niż twoje nie musisz tu zaraz wszystkich wyzywać od nazioli zresztą zawsze to są twoje jedyne argumenty potrafisz tylko wyzywać prowokować a później na komendę tak było ze mną dałem się wciągnąç w twoją grę niestety gó. .. no mi zrobiłeś na komendzie mieli polewkę z Ciebie co ja się nasłuchałem o Tobie Dam Ci radę przestań wszystkim ubliżać nie prowokuj aby później na komendzie ofiary nie udawać podobno próbowałeś nawet płaczem wymusić przyjęcie donosu ile Ty masz lat człowieku nawet taki lewak powinienem mieć trochę rozumu
  • RobertKoliński Podobno, to prawaki są dzielne husarze i honor mają, a tu się okazuje, że nawet podpisać pod swoimi wypocinami się boją. Nie mówiąc już o tym, że bezczelnie kłamią, licząc że coś się przyklei, haha:) Hashtagi: #patoprawica, #LudzieHonoru, #GANGBANGwBrukseli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    RobertKoliński(2021-01-16)
  • a ilu Polaków i nie tylko wymordował Kościół ?
Reklama