UWAGA!

Nie tylko dla seniorów

 
Elbląg, Nie tylko dla seniorów

W najbliższą środę w Elbląskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Sielanka" odbędzie się spotkanie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Hasło spotkania to "Bezpieczny Senior". Będzie w nim uczestniczyć również Miejski Rzecznik Konsumentów.

Mieszkańców osiedla ale i innych elblążan, którzy chcieliby wziąć udział w debacie serdecznie zapraszamy w środę, 21 listopada do świetlicy osiedlowej przy ul. Płk. Dąbka 64 (wejście od strony parkingu) na godzinę 16. - Będziemy poruszali tematy dotyczące ochrony osób starszych przed wyłudzeniami pieniędzy – mówi podinsp. Piotr Cioła naczelnik Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu. – W spotkaniu uczestniczyć będzie również Miejski Rzecznik Konsumentów. Opowie on o najczęściej spotykanych problemach dotyczących nieprzemyślanych do końca zakupów, podpisanych umów, czy kwestii rezygnacji ze zobowiązań finansowych. Omawiane będą też sytuacji gdzie konsument podpisał umowę i chce z niej rezygnować.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Krzysztofie , takie spotkania są jak najbardziej potrzebne i przydatne. Brawo! A przy okazji odpowie Pan na pytanie jak to możliwe, żeby elbląska policja nie była w stanie przez godzinę przyjechać do ludzi trzymających duzego psa, który pogryzl jakieś dzieci - sobota 17.11 przed 20.00 . Ulica Grunwaldzka , przystanek autobusowy przy Kumieli. SKANDAL. Ja Panu powiem- " zbieramy odpowiednich ludzi ". Wielkie brawa dla przypadkowych chłopaków , którzy się nie bali
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Jak Tak można? (2018-11-19)
Reklama