UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głupcy. Powinni właśnie przyjmować ruskich ile wlezie. Każdy który teraz przekroczy granice z zachodem w celu uniknięcia powołania do wojska to dla Putina zdrajca i nie ma powrotu do Rosji a jak już to czeka go albo od razu front albo obóz na Syberii i żaden myślący rusek już tam nie wróci póki jest wojna. Po drugie osłabia to liczebność ruskiej armii, po trzecie względy humanitarne. Ukraina bardzo chętnie przyjmuje ruskich którzy od razu się poddają. Są wysyłane apele i instrukcje jak mogą to zrobić. Mają zapewnione przeżycie I TRAKTOWANIE ZGODNIE Z KONWENCJĄ GENEWSKĄ. Niemcy też pisali o podobnych możliwościach że mogą uciekać do nich przed powołaniami a u nas?...
  • O Kefir przemówił i się nie podpisał? Każdy Rusek w Polsceto potencjalny zamachowiec, Kefirku.
  • Żadnych Rusków, ilu tam szpiegów lub zamachowców nie wiadomo. Niech w Rosji walczą z Putinem.
  • mogli uciekać przed wojną, albo zaraz po rozpoczęciu działań - a nie siedzieć i piać z zachwytu jaki to ich wódz jest wielki i tworzy wielką rosję, a gdy przyszło widmo wyjazdu na front to ucieczka, a ponadto skąd wiadomo ilu tam będzie kolaborantów by mącić w krajach NATO, wogóle mi ich nie szkoda. niech idą na front i poddają się w humanitarny sposób trafią do niewoli Ukraińskiej, ale będą żyli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    okoniowaty(2022-09-27)
  • @okoniowaty - O uchodźcach to samo pewnie mówiłeś, że "nie wiadomo ilu jest między nimi terrorystów", o Ukraińcach - "nie wiadomo ilu jest między nimi banderowców", etc. etc. Tacy jak ty właśnie co najmniej biernie przyglądali się, jak wysyła się Żydów i innych podludzi do obozów zagłady. Ta sama nienawiść, rasizm, szowinizm, pogarda dla innych i zwykła, polskojęzyczna, odwieczna głupota. PS. A kiedyż to sam wyruszasz na wschodni front, dekowniku wysyłający tchórzliwie na śmierć tylko innych? #warmongers Hashtagi: #jurgielt, #styropian, #zbrodnia, #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    13
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - skąd wiesz co mówiłem o ukraińskich uchodźcach, we wcześniejszym poście Ci wyjaśniłem kiedy mogliśmy ich przyjmować - ale wtedy oni uwielbiali Putina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    okoniowaty(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - ..
  • @okoniowaty - Znam takich jak ty od lat, aż za dobrze, to takimi właśnie nieskomplikowanymi umysłami manipuluje się najprościej - wystarczy wam wskazać cel do hejtowania i w zasadzie już nakręcony jest samograj. Bierz go!; Wrrrr... Hau, hau! Ring a bell?; #propaganda, #nienawiść, #nagonka, #wojna, #obozy, #zbrodnia, #rak; #warmongers Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    14
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - A ile osób ty shejtowałeś tylko dlatego, że mają inne poglądy od twoich?
  • @Qwer - Wszystkie, skoro mają poglądy reakcyjnie wsteczne i głęboko niesłuszne, ja tam jestem za szeroko pojętą równością, jak powszechnie wiadomo:) Ale nikogo na śmierć przez to nie wysłałem; wręcz można by powiedzieć, iż co najmniej w kilku przypadkach - całkiem przeciwnie:) Taka drobna różnica; #KrewNaRękach, #warmongers Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - Pewnie się powtórzę ale zacznij się leczyć człowieku...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    Lek...aż(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - a co to znaczy "poglądy niesłuszne" ?? Te które są sprzeczne z Twoimi?? Ty ustalasz kto jakie ma mieć poglądy??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    okoniowaty(2022-09-27)
  • @okoniowaty - Nie, ja ustalam tylko które poglądy są postępowe, słuszne, godne i sprawiedliwe, przy okazji zbawienne, żebyście się nie pogubili w natłoku spraw przyziemnych świata tego - cała reszta, to już tylko wrodzone Rozum i Godność Człowieka, cóż robić?:) #SomRzeczyNaNiebieiZiemi... #miszka; Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - Używasz słów których sam nie rozumiesz udajesz inteligenta który obraca się wyłącznie w sferach wysoce zaafansowanych intelektualnie a reszta jest dla ciebie ciemną masą gorszym sortem. A w rzeczywistości tylko udajesz takiego a Twój język dialogu jest prostacki a braku argumentów ubliżasz ewentualnie donosisz do prokuratury. Jesteś największym zerem w mieście i nie tylko w mieście. I jeszcze pokusiłbym się stwierdzeniem żeś jesteś na usługach mordercy Putina. Za co prędzej czy później spotka cię karą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Niszczlewactwo(2022-09-28)
  • @Qwer - A na ile osób złożył donos za inne poglądy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Niszczlewactwo(2022-09-28)
  • @lubie.kefir - " nikogo na śmierć nie wysyłam" mam to zapodać zdjęcia Twoich komentarzy gdzie pisałeś " powini dawno wisieć" " wysłałbym wycinać tajgę " itp mam takich wiele Twoich. Więc stul dziub lewacki hipokryto. Że Ty jeszcze nie boisz się na ulicę wychodzić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Niszczlewactwo(2022-09-28)
  • @Niszczlewactwo - Zapodaj, kłamliwa szujo brunatna, zwana tu i ówdzie niesławnym Jakubkiem Kowgier ze Szczytna, przekonamy się po raz kolejny jak bezczelnie łżesz, załgany patusie ze zrytym beretem, którego porządni ludzie nawet kijem trącić nie chcą. Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    lubie.kefir(2022-09-28)
  • @lubie.kefir - Zapodam jak tylko znajdę chwilę zapodam. A Ty dalej ubliżaj wyzywaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-28)
  • @lubie.kefir - Notabene kto i ile ci płaci za te ubliżanie i wyzywanie ludzi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-28)
Reklama