UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzicz. W dodatku barbarzyńska. A do tego hiPOkryci. Ciekawe, czy Ukraińców dekujących się przed wojną w Polszcze też tak z granicy zawracali? Rządzą nami matoły nieoczytane w anty-wojennej literaturze, naprawdę. I skończeni ignoranci. [Zdj. Chrust nazbierany? Bo gazu tej zimy raczej nie będzie. ] #rusofobia, #rasizm, #rak; #warmongers Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    29
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - koliński jedź i walcz ze śmierdzącymi onucami, co ci przeszkadza? cykor w gaciach? zamknij to coś, co inni nazywają twarzą, komuszy pomiocie
  • Rasistowskie dzikusy prawackie, propagandą dla półgłówków i takimż telefonem sterowane - małczać!; #rusofobia, #rasizm, #reakcja, #rak; #warmongers Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #wyzysk, #POPiS, #rak;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    lubie.kefir(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - paszoł won ty
  • @lubie.kefir - Komuszku na twoim profilu jadą po tobie nawet Twoi komuniści żeś naiwniak i powielasz ruska propagandę. Otworz te zapijaczone ślipia ruski to mordercy i dzicz. Powtarzam z całą świadomością mam nadzieję że odpowiesz za tą swoją propagandę ruską w końcu sądy dobiorą Ci się do d.. y a kara będzie sroga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Niszczlewactwo(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - Jak Ty możesz na ulicy spojrzeć ludziom w oczy za wpisywanie tych bredni?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Niszczlewactwo(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - Przecież to Ty jesteś największym półgłówkiem w mieście info potwierdzone w 99.99 %
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Niszczlewactwo(2022-09-27)
  • @lubie.kefir - Jak chrust nazbierany? Trzeba leśniczemu zapłacić 31zł + vat za metr sześcienny. To nie jest tak, że pójdziesz sobie do lasu i nazbiersz...
  • @lubie.kefir - ... w POLSCE... pisze się gramatycznir poprawnie. Brak szacunku do kraju, narodu, tradycji, historii itd. Bezczelną, kłamliwą V kolumną sowiecką towarzyszu, jesteście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Lek...aż(2022-09-28)
  • @Lek...aż - Te, lekaŻu za jajka i masło, czyli kolejny inteligencie szpagatowy a najpewniej to zwykły mitomanie jeno - nie ucz księdza dzieci robić, bo też będziesz zaraz skomlał, jak to twoje alter-ego brunatne a durne z esbeckiego Szczytna:) Pójdź, lekaŻu - ja cię óczyć każę!; [Patolog szczytnieński już cytaty rzekome odnalazł, czy dalej mogę nazywać takiego jełopa zaplutego zwykłym kłamcą i internetową łachudrą?] #KoniecEryDziadocenu; Hashtagi: #OjczyznaPolszczyzna, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    lubie.kefir(2022-09-28)
  • @Lek...aż - Te, lekaŻu za jajka i masło, czyli kolejny inteligencie szpagatowy a najpewniej to zwykły mitomanie jeno - nie ucz księdza dzieci robić, bo też będziesz zaraz skomlał, jak to twoje alter-ego brunatne a durne z esbeckiego Szczytna:) Pójdź, lekaŻu - ja cię óczyć każę!; [Patus szczytnieński już cytaty rzekome odnalazł, czy dalej mogę nazywać takiego jełopa zaplutego zwykłym kłamcą i internetową łachudrą?] #KoniecEryDziadocenu; Hashtagi: #OjczyznaPolszczyzna, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    lubie.kefir(2022-09-28)
  • @lubie.kefir - Prawda boli zapluty karle, bękarcie rokossowskiego...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Lek...aż(2022-09-29)
Reklama