UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie chetnie by poszli i zlozyli chold i swiece ale nie chca byc przez takich jak, ,szoking"OPLUWANI w necie. Sa tam zdjecia z ich wizerunkami i nie chca aby ktos im krzywde zrobil z nienawisci i wytykal palcami. .. ale jest nas coraz wiecej i coraz wiecej przestaje sie bac, dobro, prawda sama zwyciezy i zwyciezy pamiec o ludziach ktorzy byli sa i beda bohaterami a historia pisana na Nowogrodzkiej przeminie tak szybko jak zima ktorej i tak juz nie ma. ..
  • zwróć uwagę, że nie wspomniałem ani słowem o ocenie tego, czy ktoś tam był, czy też nie. Nie obchodzi mnie to, wolny kraj, każdy ma prawo wierzyć w co chce. Wyraziłem tylko swoje stanowisko w sprawie całej tej hucpy, to też moje prawo, czy twój kodarastowy łeb mi tego odmawia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    szoking(2020-01-15)
  • @szoking - nie nie odmawia ale ile jadu musze sie nasluchac to glowa boli, efekt jest zupelnie inny od zamierzonego, mnie to jeszcze bardziej mobilizuje i jak sam widzisz ludzie powoli ale jednak wiedza jak i komu sie przeciwstawiac. .. szokuj dalej ja wiem jednak jak dziala dzisiejsza nagonka na ludzi i opisy ich nawet tu na portalu. ..
  • a się przeciwstawiajcie, jakoś nie robiliście tego gdy rudy, wincent, siemoniaki i inne nowaki balowały, kombinowały, jak trzymali za mordę cały naród, jak strzelali do górników, jak blokowali gazety, to wam nie przeszkadzało. .. zakłamana bando komuchów i resortowych dziedziców, wołajcie, wołajcie, faktów nie zakrzyczycie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    szoking(2020-01-15)
  • @szoking - Nie ma sensu z tymi ludźmi dyskutować, szkoda Twojego czasu !
Reklama