UWAGA!

Nowa Holandia - gwarancja super studniówki!

2012-10-09
08:00
 
Nowa Holandia - gwarancja super studniówki!

Wspaniała atmosfera, piękny wystrój sali, wszystko bardzo smaczne i ładnie podane, muzyka przy której naprawdę dobrze się bawiliśmy – tak maturzyści i nauczyciele wspominają tegoroczne studniówki zorganizowane przez Nową Holandię. Firma zaprasza elbląskie szkoły do współpracy przy studniówkach 2013.  

Oferta organizacji studniówki przez Nową Holandię obejmuje realizację wystroju sali sportowej wybranej przez szkołę, montaż profesjonalnego oświetlenia tworzącego atmosferę i klimat eleganckiego przyjęcia, montaż sceny z nowoczesnym nagłośnieniem, ustawienie stołów i krzeseł oraz dekorację na stołach. W tak przygotowanej sali Nowa Holandia serwuje uzgodnione z Radą Rodziców studniówkowe menu. To właśnie dobra współpraca organizatora, rodziców i przedstawicieli szkoły gwarantuje zadowolenie maturzystów i wspaniałe wspomnienia ze studniówki.
      
        - Nowa Holandia z przyjemnością przyjmie zaproszenie na spotkanie rodziców omawiające organizację styczniowej studniówki. Chcemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, obserwacjami i wskazówkami dotyczącymi adaptacji sali, na spotkaniu przedstawiamy kilka propozycji rozstawienia stołów oraz zdjęcia prezentujące studniówkowe dekoracje sali- informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii. Telefon kontaktowy w sprawie organizacji studniówki 507 247 247.
      

       Nowa Holandia, kojarzona przez elblążan z popularnym kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym, jest dziś profesjonalnym przedsiębiorstwem posiadającym własne restauracje, nowoczesną salę weselną przy obwodnicy miasta, wypożyczalnię sprzętu gastronomicznego. Wieloletnie doświadczenie Nowej Holandii ułatwia firmie realizację konferencji i bankietów do 1 000 osób, imprez dla firm i urzędów, przyjęć weselnych we własnej sali lub miejscu wybranym przez parę młodą oraz pikników integracyjnych w okresie wiosna-lato.
      
       Doświadczenie i elastyczne podejście do negocjacji cenowych gwarantuje dobrą współpracę szkoły i Nowej Holandii przy organizacji studniówki 2013. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507 247 247 lub skierowania zaproszenia do rozmów na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
      

      
                                                                              Nowa Holandia
      

                                                                   Nowa Holandia jest na Facebook
      
      
                                                                 
------------------ Rekalma ------------------
      

      

      
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej