UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowa pracownia, nowoczesne zabiegi

 
Elbląg, Nowa pracownia, nowoczesne zabiegi
fot. UM Elbląga

5 marca przy ulicy Brzeskiej 33 uruchomiona zostanie nowa pracownia fizjoterapii. Na pacjentów czekają pomieszczenia wyposażone w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz doświadczony zespół fizjoterapeutów, wykonujących szeroką gamę zabiegów.

Placówka oferować będzie ćwiczenia indywidualne, laseroterapię, ultradźwięki, galwanizację, jonoforezę, magnetronic, naświetlania promieniami UV i IR, stymulacje, prądy diadynamiczne i interferencyjne oraz aquavibron.
       Pracownia przy Brzeskiej oznaczać będzie dla elblążan zmniejszenie kolejek osób oczekujących na wykonanie zabiegów. Na uruchomieniu pracowni powinni szczególnie skorzystać mieszkańcy północno-zachodnich dzielnic miasta, którzy szybciej dotrą na niezbędne zabiegi.
       Otwarcie placówki stało się możliwe dzięki ponownym negocjacjom pomiędzy Centrum Rehabilitacji, a Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie. Negocjacje wsparte przez Grażynę Klugę Wiceprezydent Elbląga umożliwiły rozszerzenie kontraktu na rok 2012 właśnie o rehabilitację leczniczą. Docelowo planowane jest rozszerzenie działalności pracowni o nowe rodzaje zabiegów, po dalszych negocjacjach z NFZ.
      
       Pracownia fizjoterapii będzie czynna od poniedziałku do środy w godz. 8 – 15:35 oraz od czwartku do piątku w godz. 10:25 - 18. Od 5 marca pacjenci mogą rejestrować się na zabiegi w siedzibie placówki lub pod numerem telefonu (55) 255-00-10.
      
Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • no i parking osiedlowy będzie zawalony autami i mieszkańcy nie będą mieli gdzie parkować swoich aut o tym nikt nie pomyśli
  • nie rozumiem, tyle jest ośrodków rehabilitacyjnych w mieście a czaka się w kolejkach po pare miesięcy
  • Do przedmówcy. Ośrodki są jak najbardziej, z tym że Olsztyn ogranicza środki na działalność ( limity ) i stąd się biorą kolejki. Można porównać wysokości kontraktów. Władza na każdym szczeblu ma po prostu pacjenta gdzieś !!! Pracować do śmierci a ZUS zaoszczędzi to po jakiego grzyba inwestować w zdrowie.
Reklama