UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Przecież widać na pierwszy rzut oka, że chodzi o załatwienie swoich małych sprawek. Zero argumentów, tylko brednie.
  • Tu są fachowcy od oceny, pomogę, pisze się menedżer, biedaku. .. .
  • Pani Sielewicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w UM i chyba jej odejście jest już przesądzone. Pytanie tylko czy pan Nowiński będzie potrafił zrobić coś wartościowego.
  • A to bardzo śmieszne, chyba dlatego, że jest lubiana i docenia się jej prace. Współpracownicy!
  • Czy pani naczelnik od kultury powie kiedyś publicznie coś w sprawie prawdziwych powodów odejścia ze stanowiska dyrektora Orkiestry p. Glinieckiego?
  • Obaj panowie to dobry wybór Teraz kolej na drazliwy w Elblagu dla wszystkich zmotoryzowanych i nie tylko temat Wydziału Zarzadu Dróg, zapowiadane częściowe zdjęcie słupków blokujących parkowanie aut na Starówce, zapowiadane w kampani wyborczej zmianę ul. Grunwaldzkiej na zdecydowanie bardziej reprezentacyjną arterię, oraz powstanie prawdziwego Centrum miasta w Śródmieściu, gdzie 1/3 terenu jest niezagospodarowana. i zajecie sie sprawami coraz liczniejszej, a dotychczas niezauwazanej spoleczności studenckiej, może Centrum Kultury Studenckiej, sport, AZS itp.
  • O !!!!pan G. nie poradził sobie z tą funkcją i Orkiestra powiedziała, Panu już dziękujemy. Taka jest prawda. .. Dobrze żeby sam zainteresowany wypowiedział się ale nie tu anonimowo. .. ..
  • Moim skromnym zdaniem powinno połączyć się wydziały promocji i kultury. Argumenty: 1/ Zdecydowana oszczędność na etatach w UM. 2/ Elbląska kulturę warto wykorzystać jako jeden ze środków promocji miasta, np. Święto Chleba - promować to jako wydarzenie kulturalne. Argumentów jest więcej. .. ale i tak ich nie wysłucha. .. Zresztą nowy wydział to również komunikacja społeczna, nie widzę kultury bez komunikacji, nie istnieje sztuka bez interakcji. Zdecydowanie podpiąć kulturę pod istniejący już wydział.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    _elblong(2011-01-18)
  • Wydział Kultury sam w sobie w tak małym mieście to sztuczny twór - należy go połączyć z Wydziałem Promocji, do tej pory oba te wydziały nie miały za dużo pracy, a ludzi zatrudnionych w sumie mnóstwo !
  • To wielka bzdura, zadania WK to nie tylko imprezy, to wsparcie środowiska artystycznego, obowiązki wobec stowarzyszeń które chcą i robią coś w kulturze, ten wydział wprowadził stypedia, nagrody artystyczne i świetnie rzeczy robią, szczególnie Swiąteczne Spotkania Elblążan. Ale tu widać gołym okiem, że ktoś ma w tym "interes"
  • O BOŻE JAKA OBŁUDA!!!!!tak p. Soja wszyscy za tobą, nikt przed tobą a tym sposobem dojdziesz do kolejnego stołka. P. Nowaczyk czuj się pan zagrożony za 4 lata?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    filipek(2011-01-19)
  • Osobiście nie znam pana Soi, ale opinie jakie o nim slyszalam zawsze byly na piątkę, więc tylko pogratulować trafności wyboru.
Reklama