UWAGA!

Nowe Zielone Tarasy zapraszają

2016-11-08
07:00
 
Nowe Zielone Tarasy zapraszają
fot. nadesłane

Już niedługo Centrum Handlowe Zielone Tarasy przy ul. Teatralnej, które obecnie jest modernizowane i odnawiane, otworzy szeroko drzwi dla swoich klientów. Czekają na nich nowe marki, nowe sklepy, a także całkowicie nowa przestrzeń i aranżacja.

Centrum Handlowe Zielone Tarasy już teraz zaprasza na zakupy w swoich nowych, już za chwilę odnowionych progach. Oprócz marek, które od lat można znaleźć w tym miejscu, pojawią się całkowicie nowe.
       Już niedługo w Zielonych Tarasach powstanie sklep firmy Rossman, o powierzchni ok. 500 mkw., nie zabraknie marki CCC, która zajmuje się sprzedażą butów oraz torebek. Dotychczasowa powierzchnia sklepu CCC dwukrotnie się powiększy. Dotychczasowy lokal miał wielkość ok.300 mkw., teraz będzie to ok. 600 mkw.
       Swoją lokalizację zmienił również sklep Top Secret, który zajmuje się sprzedażą odzieży damskiej i męskiej. Jego nowoczesna wersja jest już otwarta w obrębie Zielonych Tarasów.
       Zapraszamy już na zakupy do sklepu Top Secert , od grudnia do sklepu Rossmann, a już w nowym 2017 roku do nowego sklepu CCC !
      
      
Centrum Handlowe Zielone Tarasy
       ul. Teatralna 5
       www.zielonetarasy.elblag.pl
      
       Godziny otwarcia:

       Poniedziałek – Sobota
       Od godz. 10 do 20
      
       Niedziela:
       Od godz. 10 do 18
      
      
------Reklama-----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej