UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowi prawnicy w Urzędzie Miejskim

 
Elbląg, Nowi prawnicy w Urzędzie Miejskim
fot. AD

Prezydent Grzegorz Nowaczyk podpisał z Kancelarią Renaty Kobieli umowę na obsługę prawną Urzędu Miejskiego. Prawnicy rozpoczną pracę 1 lutego. Codziennie w Urzędzie dyżurować będzie dwóch radców prawnych oraz pracownik administracyjny.

- Od roku zmieniamy oblicze Urzędu w sensie podejścia do pracy wszystkich pracowników. Chcę mieć poczucie, że na Zespole Radców Prawnych mogę polegać, że dochowana będzie dyscyplina pracy. – mówił podczas spotkania Grzegorz Nowaczyk. – Wchodzimy w proces partnerstwa publiczno-prywatnego, w Elblągu w tej formule jeszcze nic nie powstało, niejako przecieramy szlaki. Będziemy więc uczyli się razem. Ważne, by unikać błędów. Zależy mi również na tym, by współpraca prawników z dyrektorami departamentów dobrze się układała.
       Obsługę prawną zapewni zespół minimum sześciu radców prawnych, wśród nich osoby z piętnastoletnim doświadczeniem w Regionalnych Izbach Obrachunkowych, członkowie Samorządowych Kolegiów Odwoławczych, wszyscy z doświadczeniem pracy w jednostkach samorządu terytorialnego. Zespół będzie dodatkowo wspomagany przez zewnętrznych specjalistów, m.in. prawa finansów publicznych, procedur administracyjnych, ordynacji podatkowej, służby zdrowia i opieki społecznej, prawa budowlanego.
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama