UWAGA!

Nowoczesna zaprasza na spotkanie z posłami

2016-10-09
18:00
 
Nowoczesna zaprasza na spotkanie z posłami

Polskę trzeba naprawić i lepiej zorganizować, a nie demolować. Taki był nasz cel, gdy Nowoczesna powstawała. To jest nasz cel także dzisiaj. Już w środę, 12 października, zapraszamy na spotkanie z posłami Nowoczesnej: Kamilą Gasiuk-Pihowicz i Mirosławem Pampuchem, które odbędzie się w hotelu Arbiter, początek o godz. 17.

Po roku autorytarnych rządów PIS narastają w Polsce coraz ostrzejsze podziały i niepokoje społeczne. Nowa władza nie rozumie, że społeczeństwo składa się z osób o różnych poglądach, wyznaniach i przekonaniach. Pokojowe współistnienie zależy od wypracowanych kompromisów i przestrzegania prawa z Konstytucją na czele.
       Dziś potrzebujemy realnej perspektywy na lepsze jutro. Chodzi bowiem nie tylko o zatrzymanie drogi upadku, do której prowadzą rządy PiS, ale przede wszystkim pokazanie nowej, lepszej, optymistycznej wizji. Polskę trzeba naprawić i lepiej zorganizować, a nie demolować. Taki był nasz cel, gdy Nowoczesna powstawała. To jest nasz cel także dzisiaj.
       Nowoczesna w Elblągu ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z Panią poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz, oraz Panem posłem Mirosławem Pampuchem, którzy będą gościć w naszym mieście 12 października 2016 r. Wizyta ta będzie częścią ogólnopolskiej akcji promowania programu Nowoczesnej.
       Głównym celem wizyty jest spotkanie z mieszkańcami Elbląga i okolic, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Zamierzamy poruszyć tematy nie tylko „wielkiej polityki”, ale także tematy lokalne, te najbardziej gorące, dotyczące nas wszystkich. Spotkanie odbędzie się w hotelu Arbiter o godz. 17.
       W każdy poniedziałek od godz. 16 do 18 zapraszamy również do naszego biura poselskiego przy ul. Zacisze 2 w Elblągu. Zasługujemy na lepszą przyszłość. Porozmawiajmy.
       Wstęp wolny.
      

       ------- Informacja płatna -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej