UWAGA!

Nowy adres PSL: Nowowiejska 3

 
Elbląg, Poseł Urszula Pasławska i prezydent Elbląga Witold Wróblewski (oboje z PSL)
Poseł Urszula Pasławska i prezydent Elbląga Witold Wróblewski (oboje z PSL) (fot. AD)

Chce spotykać się z młodzieżą, z seniorami, pomagać w rozwiązywaniu problemów miasta i regionu. Takie deklaracje złożyła Urszula Pasławska, posłanka Polskiego Stronnictwa Ludowego, która dziś (27 września) otworzyła swoje biuro przy ul. Nowowiejskiej 3 w Elblągu. Na współpracę z panią poseł już cieszą się samorządowcy.

Urszula Pasławska pochodzi z Biskupca. W latach 2012-2014 była wiceministrem Skarbu Państwa, a wcześniej, w latach 2006-2012, wicemarszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego. Obecnie jest posłem na Sejm VIII Kadencji. Jest również wiceprezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego.
       Deklaruje, że jej priorytetami są: polityka prorodzinna, wyrównywanie szans rozwoju uboższych regionów kraju, wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw, praca na rzecz prawdziwego równouprawnienia kobiet oraz ekologia.     
       Ze wcześniejszej współpracy (na szczeblu sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego) z posłanką Pasławską zadowolony jest prezydent Elbląga Witold Wróblewski (również z PSL) i dlatego dziś (27 września) cieszył się z otwarcia jej biura w naszym mieście. Miłych słów pani poseł nie szczędzili również samorządowcy m.in. z Braniewa, Markus, Pasłęka, Gronowa Elbląskiego.
       Sama Urszula Pasławska przyznała, że jest „dumna, zaszczycona i szczęśliwa”: - Nawet nie marzyłam, że na Ziemi Elbląskiej będę prowadzić działania polityczne i społeczne – przyznała otwierając biuro przy ul. Nowowiejskiej 3. Trzecie swoje biuro poselskie w regionie.

  Elbląg, Dziś Urszula Pasławska uroczyście otworzyła swoje biuro w Elblągu
Dziś Urszula Pasławska uroczyście otworzyła swoje biuro w Elblągu (fot. Anna Dembińska)

Zadeklarowała współpracę z samorządowcami, a także chęć spotkań z młodzieżą, z seniorami, chęć uczestniczenia w wydarzeniach patriotycznych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów miasta i subregionu. Wręczyła legitymacje swoim czterem asystentom społecznym, którzy będą ją reprezentować tu, w Elblągu.
       Urszula Pasławska będzie dyżurować przy Nowowiejskiej 3 raz w miesiącu, a raz na kwartał każdy, po wcześniejszym umówieniu się, będzie mógł skorzystać w jej biurze z porady radcy prawnego.
       - Była krótka przerwa w funkcjonowaniu biura PSL w Elblągu, ale teraz to się zmieni – cieszył się dziś prezydent miasta Witold Wróblewski.
       Biuro poselskie Urszuli Pasławskiej mieści się przy ul. Nowowiejskiej 3 A lokal 8.
      

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama