UWAGA!

Nowy dyrektor DKS

 Elbląg, Nowy dyrektor DKS
fot. arch. portEl

Hanna Laska- Kleinszmidt została nowym dyrektorem Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Po tym, jak w sierpniu ze stanowiska dyrektora DKS zrezygnował Rafał Gruchalski, prezydent Elbląga ogłosił konkurs, który pozwoli wyłonić następcę. 10 września upłynął termin składania ofert. Jak poinformowała nas Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta miasta, zgłosiło się dwóch kandydatów. Ostatecznie dyrektorem Departamentu Komunikacji Społecznej została Hanna Laska- Kleinszmidt, m.in. dziennikarka, pracowała w CSE Światowid, a w ostatnich latach jako instruktor flamenco w CT Promyk.
       - Pani Hanna Laska- Kleinszmidt spełnia kryteria wymagane do pracy na w/w stanowisku, wykazała się niezbędną wiedzą z zakresu objętego naborem, co może zapewnić prawidłowe wykonywanie zadań - czytamy w uzasadnieniu wyboru.
      
       Hanna Laska-Kleinszmidt jest absolwentką Wydziału Ekonomii Politechniki Gdańskiej, kierunek Zarządzanie. Pracę zawodową rozpoczynała jako dziennikarz, była też rzecznikiem prasowym elbląskiego teatru. Kilka lat pracowała jako specjalista ds. public relations w ówczesnym CKiWM Światowid. Przez ostatnie lata pracowała w biurze Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Prywatnie lubi kulturę flamenco i aktywny wypoczynek w górach. Pani Hanna rozpocznie pracę 1 października.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Przecież to jest WSTYD!!!! znowu Czyżyk daje swoich a Nowaczyk się na to zgadza. Żałuję ze głosowałem na Nowaczyka, jest mi WSTYD ze mam prezydenta D. .. E a nie faceta
 • kolejna tancerka u władzy
 • roztańczony ten nasz UM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kolega urzędnika(2012-09-24)
 • w Elblągu jest około 20.000 osób które tańczyły, tańczą, paru pewnie zechce jeszcze potańczyć. Czy w związku z tym są napiętnowani? Nie mogą pełnić żadnych obowiązków? Ogarnijcie się. Najpierw oceniajcie merytorycznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie tańcor(2012-09-24)
 • Nic z tego nie wyjdzie, to niewłaściwy wybór.
 • mój przyjaciel mial jednak rację, zawsze mi powtarzał, że karierę to się zaczyna od dobrego tańca od dzisiaj będę więc tańczył. Pozdrowienia dla tańczących
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  taniec z gwiazdami(2012-09-24)
 • Kosmiczne jaja !. To jest już rodzaj Kabaretu -tragicznego.
 • Szubi dubi du. .can dance!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  danse makabre...(2012-09-24)
 • A ja się zapytam, czy takie stanowisko i cały departament jest potrzebne??? Wystarczyłoby gdyby pan prezydent, czy jego rzecznik, włączyłby komputer poczytał przez 15 minut fora na tym, lub konkurencyjnym portalu i cała komunikacja społeczna byłaby załatwiona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  redrum(2012-09-24)
 • Prawda jest taka, z ładnym człowiekiem się ładnie gada. To nie ulega żadnej wątpliwości.
 • Nowaczykwach pisał o zajściach i układach i proszę. Spełniło sie:))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pindol(2012-09-24)
 • do nie tańcor: oceńmy w takim razie kandydaturę merytorycznie! osoba wybrana na stanowisko od ponad 4 lat była na urlopach macierzyńskim później wychowawczym, wcześniej gdy nie była na takich urlopach jej poprzedni dyrektor udzielał jej długich urlopów na okres letnich wakacji by mogła zająć się działalnością handlową na Mierzei Wiślanej. coś pominęliśmy w tej ocenie merytorycznej?
Reklama