UWAGA!

Nowy dyrektor MOSiR-u

Nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu został Marek Wnuk. Dotychczasowy dyrektor MOSiR-u Marek Glegoła po kilkudziesięciu latach pracy odszedł na emeryturę.

Nowy dyrektor został wyłoniony w drodze konkursu.
     Podczas spotkania w Urzędzie Miasta prezydent Henryk Słonina podziękował Markowi Glegole za zaangażowanie w sprawy związane z rozwojem sportu i rekreacji w mieście.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Pokoleniowa zmiana na tym stanowisku! 65 latka zastępuje pan po 50tce. Na liście osób wyłonionych do ostatecznego wyboru w konkursie były osoby młode ale doświadczone w branży hotelowej i zarządzaniu obiektami rekreacyjnymi. Wybrano jednak osobę najstarszą. A MOSiR to nie tylko basen i lodowisko ale również hotele i targowisko miejskie przy ul. Płk Dąbka. Nie można tego terenu zamienić w galerię handlową bo dziś to jest skansen handlu z lat komuny i łóżek z epoki jeżdzenia do Berlina i Turcji.
 • a ścieżkę rowerowa do Bażantarni to Pan prezio wybuduje Nam kiedyś? zamista gtatulowac łopata i do roboty, budowac scieżkę dla ludzi,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ludź rowerowy(2007-08-21)
 • Oj sarkacie tylko, trochę szacunku, ludzie którzy na jednym stanowisku pracują po kilkadziesiąt lat, niewzruszeni jakimiś tam zmianami ustrojowymi, transforamcjami, Unią i innymi to prawdziwi herosi, niwwzruszeni jak skała - co tam jak skała jak beton, ilu z nas tak będzie potrafiło pokierowac swym zawodowym życiem, pewnie nikt, 2 lata tu , 6 m-cy tam, kilka lat na Wyspach, oto nasza generacja rozchwiana i niewiedząca czego chce, z kwiatka na kwiatek, a tu kariera jak walec prosto, powoli, bez zakrętów, przez dekady bez puszczania kierownicy. Jestem pod wielkim wrażeniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bob B.(2007-08-21)
 • moze wreszcie zmieni sie sutyuacja na basenie mosir przykarowej, gdzie okienko wiecznie zamkniete i nie ma informacji czy pani tam pracujaca zaraz przyjfdzie czy nie. nieraz nie ma jej po pol godziny, na akzdy pytanie odpowiada z łaska
 • Nowemu dyrektorowi polecam 1/ uruchomienie/naprawę nieczynnych od 2 lat latsarni przy parkingu i drodze dojazdowej do basenu na karowej , one powinny swiecić . 2/ dokonczenie ogrodzenia stadionu przy ul. agrikola
 • Zgadam się z osobą wyrzej.. ta pani która sprzedaje bilety w ogóle się nie nadaje na to stanowisko kolejka około 30 osób a ona kawe sobie zaparza.....
 • No nareszcie poszedł sobie. Teraz to bedzie dużo pracy kosztowało nowego Dyrektora wszystko zaniedbane a i wygląd obiektów mocno podobny do starego Dyrektora.Może w końcu da się popływać w basenie, pojeżdzić na łyżwach na krytym lodowisku i jeszcze gdyby tak na czas działał wyciąg to by był chyba cud. Proponuję przebrać wszystkich pracownikow w jakieś normalne ubrania i wyzłomowac złom (maszynę) do czyszczenia lodowiska.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec Elbląga(2007-08-21)
 • Pan Glegoła ma skończone 70 lat!!!!! Pan Wnuk trochę mniej!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwatorka(2007-08-21)
 • sprawdźcie stronkę www.pingpong.com.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwatorka(2007-08-21)
 • No wreszcie odszedł! A nowy i tak nic ne zrobi, bo za stary.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyglegoł(2007-08-21)
 • MOSiR w naszym mieście nie organizuje chyba żadnych imprez dla mieszkańców, młodzieży,dzieci.Może to zmienić? Oczywiście udostępnia obiekty,ale inicjatywy ze strony tej jednostki nie doświadczyłem i nie zaobserwowałem. Wiele okolicznych miast i miasteczek wykorzystały tego rodzaju Ośrodki w celach promocyjnych,wypełniających czas wolny mieszkańców,organizując ciekawe imprezy sportowe. U nas oczywiście "skała i beton". Nie musimy oczywiście działać jak inni,ale działać i dać działać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  eljotnes(2007-08-21)
 • Był kiedys taki dobry rysunek Mleczki: : "Nowe idzie, stare jedzie" !
Reklama