UWAGA!

Nowy model, nowa jakość

2012-10-25
07:00
 

 Nareszcie jest! Długo oczekiwany, o wyraźnej, dynamicznej stylistyce zrywającej z designem poprzednich modeli Renault Clio IV kusi nie tylko nowoczesnym wyglądem, innowacyjnymi technologiami, ale także nową gamą silników. Od teraz również w Elblągu.

Salon Renault Ossowscy mieszczący się w Kazimierzowie 7a w Elblągu zaprasza na wielką premierę nowego modelu Renault Clio 4 generacji, która odbędzie się od 26 do 28 października. Każdy, kto zdecyduje się przyjść podczas tych dni będzie miał okazję odbyć jazdę próbną, a także uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat Clio 4. Odbędzie się także konkurs, w którym można będzie wygrać ten zachwycający model Renault.
       Nowe Renault Clio 4 zostało zainspirowane concept carem DeZir. Przód Clio 4 wyróżnia niezwykle wyraziste logo, które komponuje się z sylwetką, doskonałymi proporcjami nadwozia oraz mocno zarysowanymi tylnymi nadkolami. Ten nowoczesny, 5- drzwiowy samochód nabiera mocno sportowego charakteru nie tylko dzięki jego stylistyce, ale również dzięki tylnym klamkom, które zostały ukryte. Ponadto nowoczesny wygląd zapewniają światła dzienne z diodami LED, nie bez znaczenia jest również obszerny bagażnik.
       Jego atutem jest atrakcyjna cena, która zaczyna się już od 40 950 zł. 
       Nowe Clio 4 to cała gama nowoczesnych, rozwiązań multimedialnych, Media Nav oraz renault R- Link, przez Bluetooth w radioodtwarzaczach, złącze USB i Jack, cyfrowy tablet samochodowy. Dzięki temu Renault łączy nowoczesne technologie razem z samochodem.

 


       Nowy model Renault Clio to także najwyższy poziom komfortu podczas jazdy. Gwarantują to nowoczesne silniki Energy: benzynowy Tce 90 KM (średnie zużycie paliwa 4,5 l/100 km), oraz wysokoprężny dCi 90 KM ( średnie zużycie paliwa 3,2 l/100 km). Zapewniają one dynamiczną jazdę przy bardzo niskim zużyciu paliwa. Ponadto komfort jazdy gwarantuje odznaczający się dużą szybkością reakcji system Stop&Start, który automatycznie przełącza silnik w tryb czuwania, co przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa. Dodatkowym rozwiązaniem jest również system Energy Start Managment, pozwalający na oszczędzanie energii dzięki zoptymalizowanemu sterowaniu ładowaniem akumulatora, w zależności od fazy hamowania i przyspieszania.
       Clio 4 generacji to także wachlarz praktycznych technologii. Wspomaganie ruszania pod górę, kamera cofania, „autostradowy” tryb pracy kierunkowskazów, czujnik zanieczyszczenia powietrza, tylna kanapa, która łatwo daje się rozłożyć w układzie 1/3 – 2/3 we wszystkich wersjach, regulacja fotela kierowcy o szerokim zakresie 70 mm, a także liczne schowki to ułatwienia powodujące znacznie większy komfort jazdy.
       Nowe Clio 4 to także 5 gwiazdek potwierdzone testami bezpieczeństwa czynnego i biernego, które przeprowadza niezależna organizacja Euro NCAP.
      
       Więcej informacji na stronie www.ossowski-renault.pl
      
      
      

Salon Renault i Dacia
P. H. U. Ossowscy Sp. z. o. o.
Kazimierzowo 7a
55 232 70 75
        
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
od 8 do 18
      
Sobota 
      
od 8 do 14
      
Sobota 27.10.2012
od 8 do 16
      
Niedziela 28.10.2012
od 9 do 15
      
      
---------------Reklama---------------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej