UWAGA!

Nowy sposób ZBK na dłużników

 
Elbląg, Nowy sposób ZBK na dłużników
(fot. arch. portEl)

Zewnętrzna firma windykacyjna będzie ścigała dłużników Zarządu Budynków Komunalnych. Aby uniknąć tego spotkania, lepiej samemu zgłosić się do ZBK i skorzystać z jednej z form spłaty zadłużenia.

Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Po co płacic jak sie napisze i anulują :)
 • "Aby uniknąć tego spotkania, lepiej samemu zgłosić się do ZBK i skorzystać z jednej z form spłaty zadłużenia. " Czyli co ZBK grozi pobiciem ??? Czy to nie karane ?? Należy pamiętać że przy każdym nachalnym typie który przyjdzie z windykacji należy wzywać policję, do ściągania zadłużenia jest komornik i on ma tylko prawa egzekucji, jeżeli będzie nachodzić obca osoba natychmiastowo wzywać policję do wyjaśnienia, nikt inny nie może egzekwować długów, tylko komornik !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Gemini__(2012-10-03)
 • Gemini przyjacielu a nie słyszałeś o takiej formie jak sprzedaż długu. Jest to najlepsza forma odzyskania pieniędzy prosta i skuteczna. Sąd wydaje postanowienia na pierwszej sprawie i masz od ręki swojego komornika. Nikt nikogo nie napastuje i nie straszy, zabiera wwzystko co w zasiegu ręki. .
 • zbk - moim zdaniem to typowa organizacja administracyjna żerująca na ludzkiej krzywdzie w tym na matkach z dziećmi które straciły środki do życia. Można to podciągnąć pod konstytucje RP. Do tego nie szukają innych rozwiązań jak przede wszystkim eksmisje na której zbijają ogromną kasę kasę przeliczając ilość sprzedanych mieszkań w miejsce dłużników Wnioski do kogo ich porównać nasuwają się same. Druga sprawa kto narusza spokuj i mir domowy podlega karze więzienia więc jak najbardziej dzwonić po policje w takich przypadkach i sprawę kierować do sądu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ZBKur..a(2012-10-03)
 • bez nakazu w razie wtargnięcia do mieszkania obezwładnić, oskarżyć o napad i rabunek, dla pewności nagrać, wezwać sąsiadów
 • Nawet mogą sprzedac długi sw Piotrowi, do egzekuzji jest tylko komornik, innych można olewać ciepłym moczem
 • najlepiej nasłać na ludzi zbirów, żeby zabrali wszysko, bo jak się ma eksmisję to po co komu lodówka, pralka czy meble!Ja od ponad dwóch lat z determinacją a raczej z desperacją szukam pracy i co. .. albo za stara(39l. ), albo za mało atrakcyjna, albo za młoda bo żadnych dotacji od państwa nie dostaną i kółko się zamyka, człowiek kombinuje jak może, żeby z głodu nie paść, a oni siedzą na wygodnych stołkach i kombinują jak ludzi z godności obedrzeć!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bazylia(2012-10-03)
 • No pięknie ! A od nowego roku wzrasta czynsz o bardzo duży procent i przybędzie dłużników. Zapewne połowę elblążan eksmitują i będziemy mieszkać w parkach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  STARYDINO(2012-10-03)
 • oddać mieszkania najemcom, na własność, za darmo - proste, miasto pozbędzie się problemu i ZBK-u, same korzyści. .. ..
 • Od nowego roku czynsz w ZBK 100 % to wychodzi drożej jak w spółdzielni. Zatrudnię tych co głosowali za do palenia w moim piecu bo nie doliczyli ceny za opał i pracy. Przybędzie biednych, niepłacących i co im zrobicie jak nic nie będą mieli cennego do zabrania. Proponuję zamkniecie ulic pod mostami i ogłoszenie nowych terenów dla biedoty, zadłużonej - POD MOSTEM. Gorzej jak w trzecim świecie.
 • BAZYLIA z całym szacunkiem ale chyba tak źle nie jest skoro stać cię na komputer z dostępem do Internetu! Nie neguję faktu, że w Naszym mieście są osoby faktycznie w trudnej sytuacji życiowej jednak zdecydowana większość DŁUŻNIKÓW ZBK, to osoby, które zamiast opłacać czynsz wolą pojechać na super wakacje, kupić ekstra ciuch, które palą i piją ekstra trunki non stop, a czynszu nie płacą bo wiedzą, że są 'nietykalne'. Ci prawdziwie ubodzy ludzie, najpierw płacą czynsz a potem żyją z reszty pieniędzy, która im zostaje. Ściemniacy natomiast robią wielkie długi, bo po wystawnym życiu przez miesiąc nie zostaje im już funduszy na opłacenie czynszu. Takie jest moje zdanie.
 • no to musi ta windykacja chłopaków mieć na schwał bo u nas cherlawe chłopaki w dziwnym moro nic nie wskórają
Reklama