UWAGA!

O turystyce i bursztynie

 Elbląg, O turystyce i bursztynie
(fot. Paweł Serocki).

W czwartek 19 października w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Elblągu odbędzie się seminarium naukowe pt. „Patriotyczne, społeczne i organizacyjne aspekty funkcjonowania turystyki na Żuławach i Mierzei Wiślanej”.

Seminarium połączone będzie z kolaudacją książki o tym samym tytule oraz innej - „Dzieje pozyskiwania i wykorzystania bursztynu na ziemiach polskich”. Początek o godz. 16, wstęp wolny.
     Spotkanie zrealizowano w ramach Programu Operacyjnego „Patriotyzm jutra” ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Patriotyczne aspekty ????!!!! pora umierać...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  malwinka(2006-10-16)
 • Popieram prelokutora:-) A tak swoja droga - temat ten pasuje jak ulal do innych konferencji "naukowych" organizowanych przez ta elblaska "Sorbone":))
 • No trochę to zalatuje paranoją, ale trzeba też rozumieć, że tak są ustawione warunki Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego na pozyskiwanie kasy, no to się ktoś do tego dostosował widać w ministerstwie ich to przekonało - a może to ma sens projektu nikt z nas nie widział tylko to co portel przekręci wiemy. Patriotyczne aspekty, jak by to nie brzmiało to jednak coś tam może być - w Fiszewie zgineli internowani w Elblągu Powstańcy Listopadowi a na takie rzeczy jest w PIS-państwie koniunktura. To nie musi być wcale takie złe - krytykę zachowajcie na czas po spotkaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Potomek Powstańców Pruskich(2006-10-19)
Reklama