UWAGA!

Objazdy

2007-04-17
Aktualizowany 2007-04-17 15:54
Elbląg, Wiadukt będzie przebudowany
Wiadukt będzie przebudowany (fot. Paweł Serocki).

Od piątku 20 kwietnia, w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w ul. Mickiewicza, jak również przebudową wiaduktu nad drogą do Gronowa Górnego, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Warto zapoznać się z nową trasą niektórych autobusów.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w ul. Mickiewicza, od 20 kwietnia od godz.18 do 22 kwietnia do godz. 24 autobusy linii nr 8, 11, 17, 23 i 31 kursować będą w obu kierunkach objazdem z ul. Grunwaldzkiej - ulicą Żeromskiego - do ul. Bema. Na ul. Żeromskiego, w pobliżu ulicy Reja, usytuowany zostanie przystanek tymczasowy.
     Natomiast w związku z przebudową wiaduktu WA-02 od 20 kwietnia od godz.10 do odwołania autobusy linii nr 16 i 22 w kierunku Gronowa Górnego kursować będą od ul. Grunwaldzkiej - ul. Pasłęcką, drogą krajową nr 7 (przez węzeł „Wschód”) do pętli autobusowej, dalej ul. Szafirową na osiedle w Gronowie Górnym. Powrót tą samą trasą. Na trasie objazdu w obu kierunkach obowiązuje przystanek autobusowy przy ul Pasłęckiej.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama