UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oddana krew trafi do najbardziej potrzebujących

 
Elbląg, Oddana krew trafi do najbardziej potrzebujących
fot. policja

13,5 litra krwi zostało oddanych dzisiaj (22 września) przez 30 honorowych dawców. Wśród policyjnych i cywilnych donatorów byli również przedstawiciele wojska oraz mieszkańcy powiatu. Wszystkim, którzy bezinteresownie podzielili się tak wartościowym darem, dziękujemy, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych akcjach.

Dzisiaj braniewscy policjanci, pracownicy cywilni, przedstawiciele wojska oraz mieszkańcy powiatu braniewskiego po raz kolejny odpowiedzieli na apel Centrum Krwiodawstwa i honorowo oddali krew. 13,5 litra bezcennego leku trafi do potrzebujących. W sumie z jednostki policji popłynęło już blisko 300 litrów krwi.
       Nie każdy wie, że oddając krew, zwiększa również własne bezpieczeństwo. Już po pierwszym oddaniu krwi poznajemy swoją grupę krwi. Nasza krew jest również wszechstronnie badana pod kątem chorób. Zdarzało się niejednokrotnie, że osoby w związku z oddaniem krwi dowiadywały się o schorzeniach i mogły odpowiednio wcześniej podjąć profilaktykę medyczną.
       Dziękując za odzew na apel, zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi. O terminach informować będziemy za pośrednictwem naszej strony policyjnej i lokalnych mediów.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama