UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przedstawię jak wyglada Elbląg, więc mi tu oczy nie mydlcie filmami; Parkingi zamiast chodników i ścieżek rowerowych, budżet obywatelski, który wydaje setki tysięcy złotych na parkingi na terenie miasta, stara, rozjechana, niedostosowana do potrzeb pasażerów komunikacja miejska, brak policji i bezpieczeństwa na ulicach i drogach miasta, żadnych wielkich inwestorów zainteresowanych otworzeniem miejsc pracy w Elblagu, brak politechniki i perspektyw dla młodych.
  • Jestem z południa Polski. W Elblągu byłem 2 razy, 2007 i 2018.Starówka się zmieniła nie do poznania na plus. W zasadzie odbudowano drugą połowę z ruin. Nie wiem jak się tam u Was żyje, nie mój świat, mimo że to ciągle Polska ale turystycznie miasto mi się bardzo podobało. Widok z katedry kapitalny! Polecam kazdemu kiedy się przewija temat tamtego rejonu Polski. Może jeszcze kiedyś. .. Pozdrawiam!
  • @Robso - Zgadza się, odkąd w tym badziewiu nie mieszkam, a tylko odwiedzam rodziców i zapomniałem już jaki to syf gdy się tam mieszka, to też uważam, że jest ładnie.
Reklama