UWAGA!

Odlotowy urlop zaplanuj już dziś!

Dni stają się coraz krótsze, a wakacyjną opaleniznę możemy oglądać już tylko na zdjęciach. Nie daj się jesiennej apatii i melancholii! Zaplanuj urlop w ciepłych krajach! Dla wytrwałych wersja z nartami na stokach całej Europy.

Wakacje w słońcu pod palmami
       Egipt, Turcja, Tunezja, Teneryfa, Dominikana, Cypr, czy Grecja – to najchętniej wybierane przez Polaków kierunki zagranicznych wycieczek, gdyż dają możliwość przedłużenia lata. Bogata oferta biur podróży sprawia, że możemy przebierać w ofertach, które będą dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb.
      
      
Białe szaleństwo na każdą kieszeń
       Idealny urlop w wyobrażeniu wielu z nas jawi się jako słodkie lenistwo na plaży nad morzem czy jeziorem. A może warto zamienić ręcznik plażowy na narty lub deskę? Wyjazd na narty w Alpy może okazać się doskonałą formą aktywnego spędzania urlopu. Pozostaje tylko wybrać kraj: Francja, Włochy, Austria, a może Słowenia? Niektóre biura podróży proponują specjalnie dla polskich narciarzy prawdziwą ucztę po polsku w tyrolskich Alpach w trzygwiazdkowym polskim hotelu położonym w samym sercu tej cudownej krainy. Śnieżna biel stoków i świst wiatru w uszach to ciekawa propozycja na niezapomniany urlop.
      
       Biura podróży on line i nie tylko
       Biura podróży, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, tworzą strony internetowe, dzięki którym można porównać oferty różnych firm, nie wychodząc z domu. Jedną z takich firm jest istniejące od 1996 roku Biuro Podróży Alfa, które stworzyło nowy portal www.odlotowyurlop.pl, gdzie można znaleźć aktualne oferty cenowe oraz wyszukiwarkę, która ułatwia wybór oferty.
       - Zawsze, niezależnie od obranego kierunku wyjazdu, zapewniamy w pełni komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek. Wiemy, że tylko doskonale zorganizowany urlop dostarczy wielu niezapomnianych chwil, dlatego proponujemy wyłącznie sprawdzone oferty. Z roku na rok podróżuje z nami coraz więcej zadowolonych Klientów, a naszą solidność potwierdza członkostwo od 10 lat w Polskiej Izbie Turystyki – podsumowuje Małgorzata Siedlecka z Biura Podróży Alfa.
      
       Pięć gorących ofert
       Rozpoczęła się już sprzedaż ofert na lato 2010 z mega rabatami z gwarancją niezmienności ceny, z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji gratis, a także z rabatami na wycieczki fakultatywne.
      
      
Egipt oferta dla rodzin:
      
       Hotel Empire 3* Hb
       – 1340 zł/cena za osobę/tydzień
       dziecko – tylko 390 zł/tydzień
      

 


       Hotel Sunny Days El Palacio
4* All
       – 1705 zł/cena za osobę/tydzień;
       dziecko – tylko 390 zł/tydzień
      
       Hotel Grand Plaza
5* All
       – 1765 zł/cena za osobę/tydzień;
       dziecko – tylko 390 zł/tydzień.
      
      
Turcja – mega stała cena
      
       Hotel Sertkaya
3* All
       – 1290 zł/cena za osobę/tydzień
      
       Hotel Viking Star
5* All
       – 1499 zł/cena za osobę/tydzień.
      


       Zapraszamy do
pasażu handlowego portElu.
      

       ------------------- Artykuł sponsorowany -------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie