UWAGA!

----

Odwiedzą sanktuaria

Oddział PTTK w Elblągu zaprasza chętnych na wycieczkę pn. „Mało znane miejsca pielgrzymkowe Warmii”. W programie m.in. zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego w Stoczku Klasztornym oraz Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie. Zapisy będą przyjmowane do 26 października.

Wycieczkowicze wyruszą w podróż 29 października o godz. 7.30. O godz. 10 rozpoczną zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Pokoju w Stoczku Klasztornym. O godz. 13 odwiedzą Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krośnie, zaś o godz. 15 - Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie. Powrót do Elbląga planowany jest na godz. 17.30.
     Koszt wycieczki to 30 zł od osoby, a w nim ujęte są: przejazd autokarem turystycznym, opieka pilota, obsługa przewodnicka w zwiedzanych obiektach, ubezpieczenie od NNW.
     Zapisy chętnych przyjmuje Jerzy Gawłowski (biuro PTTK - Elbląg, ul. Krótka 5) i Mirosław Ostrowski, tel. 0508-258-362. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 października.
     
A

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama