UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaklinasz rzeczywistość, jesteś jak fake. Nic to nie pomoże. Pozostanie ci niedługo tylko machanie tęczową choragiewką.
  • A tobie życie w zgryzocie głupocie. Poza pisaniem bzdetów w komentarzach nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Chwilowo jest ci dobrze bo jesteś beneficjentem 500+ lub innych socjalnych datków, które jeśli zostaną ci odebrane, a zostaną, pozostanie ci prosić o złotówkę na piwo za odprowadzenie wózka pod biedronką. Buhahahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    Racek(2019-04-08)
  • @Racek - Mam 63 lata. Ukończone studia magisterskie, dzienne na renomowanej uczelni ( z wynikiem bardzo dobrym). Zarabiam zdecydowanie powyżej średniej krajowej. Nigdy nie korzystałem z żadnej pomocy socjalnej. Państwo winno się opierać na trzech NIEZALEŻNYCH władzach = ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej ( tak mówi polska konstytucja, również Machiavelli). Władza sądownicza NIE MA PRAWA podważać uchwalonego prawa. Każda ustawa jest zgodna z Konstytucja, dopóki nie ogłosi inaczej Trybunał Konstytucyjny. W marcu 2015 umarł sędzia amerykańskiego Sądu Najwyższego. Ówczesny prezydent Obama, nie powołał nowego sędziego, bo uważał, że tę decyzję powinien podjąć nowy prezydent wybrany w listopadzie 2015,W Polsce, walczący o wolne sądy Pan Rzepliński, po przegranych wyborach przez Prezydenta Komorowskiego, pisze nową ustawę o TK, a sejm we wrześniu wybiera nowych sędziów TK - kadencja 2 kończy się w listopadzie, a kolejnych 3 w grudniu. Takich mamy "obrońców demokracji"
Reklama