UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Którzy to "najbliżsi mieszkańcy"?? Kawał pola lasu które specjalnie jest na uboczu - jako poligon - był bo były ale poligon, więc kto mieszka na/przy poligonie?? A miasto zamiast wręcz odwrotnie, udostępnić "jakiś"kawałek dla tego typu ludzi, to najlepiej zamknąć i karać, karać bo mandaty poszły w górę. I się dziwimy, że tu nic się nie dzieje, a jak ma się dziać?? Skoro, samolot przeszkadza, psy ze schroniska przeszkadzaja, auta w szczerym polu przeszkadzają.
  • Zwierzętą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Jerzy A.(2022-01-11)
  • @Jerzy A. - Tak, zwierzęta napisały do urzędu miasta. A jak na Bielanach ludzie zabrali łąki lasy na mieszkania to wszystko jest ok?? Zwierzątek już nie szkoda?? Hobby jest jedną z ważnych potrzeb człowieka tak jak mieszkanie
  • Jakby crossowcy trzymali się tylko swojego toru to by nie było problemu. .. Smrodzą i hałasują po całym lesie, rozjeżdżając drogi, że przejść się nie da. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    ssssssssssssss(2022-01-11)
  • @ssssssssssssss - No to w czym problem wydzielić takie strefy?? Tylko najpierw nie formalnie wpuszcza się ich w teren - nie ustalając żadnej strefy, a później się zamyka wszystko.
  • @ssssssssssssss - Bo staremu capowi w niczym nie dogodzi. Wszystko kuźwa wszystkim przeszkadza i jak w tym elblazkowie ma coś się dziać. Wszystkich urzędasów na taczkach wywieść, tak żeby następcy widzieli że nie przelewki, a każdego jednego trutnia któremu wszystko przeszkadza na wygnanie. Wtedy może zacznie się coś dziać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Elblazanka 1(2022-01-12)
  • my też mamy hobby niszczyc taki złom co uprzyksza ludziom życie ja tez mam hobby lubię wybuchy strzelać to co mam zakładać wam miny przeciwpancerne pod ten szmelc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Kaczor(2022-01-12)
Reklama