UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Skoro szanownym Panom przeszkadzają syreny to mi przeszkadza cisza jaka zapanowała po "awansie" Opaczewskiego na stanowisko wicewojewody. Człowiek który najpierw tworzył Platformę Obywatelską bu porzucić Gowina gdy ten wszedł w koalicję z PIS-em dziś sprzedała Gowina za stołki od Bielana. Jak możecie na cmentarzu słuchać kogoś kto zaprzecza istnieniu Boga ? Zgorszenie któremu pora zaprotestować przekracza granice rozsądku Polityczna prostytucja dziś śmieje się w twarz wszystkim którzy budowali Prawo i Sprawiedliwość pokazując awans szmondaka wszechpartyjnego. Tracicie resztki szacunku zgadzając się na takie łajdactwo Kaczyńskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    25
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - pozdrawiam ziomka z halickiej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Majusz-Fried-Chicken(2022-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Majusz-Fried-Chicken - Dziękuję przekaże Pana pozdrowienia koledze klawiszowi przy najbliższej konferencji prasowej Platformy Obywatelskiej o ile zechce znów kandydować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Kiedy księżyc świeci a mi talerze w zlewie leżą. Lewandowski trzyma poziom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Ludziu(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A panu, jak rozumiem, syreny nie przeszkadzają. Co do PiS zgoda, tyle, że temat wymiany poglądu jest inny. Hashtagi: #Bo
  • MariuszLewandowski-Fc Pozwoli Pan że pozwolę sobie wypowiadać w dowolnie wybranym przez siebie temacie ? Syreny mi nie przeszkadzają co więcej możemy się spodziewać że będą wyły częściej i miejmy nadzieje że tylko w ramach ćwiczeń Obrony Cywilnej. Kilka dni temu w Elblągu gościł Marek Ciesielczyk politolog o specjalności wschodniej autor historii KGB obecnie szef Antypartii. Jego opinia co do Putina nie wróży nam dobrze a opinia Pana Tomasza Stężały nie pozostawia wątpliwości że dziś wojna o Donbas to już bitwa o Białystok Przemyśl i Warszawę. Pora przyzwyczaić się do myśli że wróg stoi u bram naszego kraju i jak w 1920 zatrzymamy go lub zginiemy. Przy tej prawdzie kwestia syren naprawdę wydaje się śmieszna....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Podzielam Pana opinię co co naszego zagrożenia że strony Rosji, ale wątku nie będę kontynuować w tym miejscu, może pojawi się inna okazja. Co do syren to liczę, że wszystkie lub zdecydowana większość miast ich nie włączy pokazując rządowi, a głównie panu Kaczyńskiemu, że myślimy inaczej niż on, również w kwestii przyczyn katastrofy. Hashtagi: #Bo
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jesteś zdemaskowany skorupa
  • @MariuszLewandowski-Fc - Maniuś wytrychowi zapodasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Majusz-Fried-Chicken(2022-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Majusz-Fried-Chicken - Jankowi....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - No cóż lepiej póżno niż wcale... Ale czy nie zastanawia Pana Panie Lewandowski Lc iż śmierć Jezusa obchodzona jest raz w roku, a uroczystości żałobne Jarosław Kaczyński urządza co miesiąc? Czyżby nowa religia smoleńska z Bogiem Lechem Kaczyńskim? Może coś odpowie Jego Eminencja ?
  • @MariuszLewandowski-Fc - O Przemyśl i Chełm to już Ukraina ma pretensje od zawsze. Tz Zakerzonia jest solą w oku. Wojna to wyjątkowo okrutna od wieków sprawa regulowania także granic. Jakoś nikt nie pyta o przyczyny. Zarówno tragedii pod Smoleńskiem czy napaści Rosji na Ukrainę. Sprawy bardzo zle się mają od 8 lat. Nie można udawać iż demagogia nie jest widoczna. Już Iwo Pogonowski 20 lat temu przewidywał taki obrót sprawy. Nawet, ,Gazeta Polska, ,drukowała jego teksty. Wydane są one pod tytułem, ,Świat po amerykańsku, ,.
  • MariuszLewandowski-Fc @nikt - Nie lubię polityki i polityków i wcale nie powiem że lepiej Wolałbym żeby politycy byli mądrzejsi niż ja... Co do miesięcznic to pytanie nurtowało Angelikę Domańską która atakowała kult smoleński różami - je odpowiedzi nie znam, no chyba ze taką ściśle politykierską to powiem że po to żeby się pokazać przed kamerami. Na głos Jego Eminencji w tej sprawie bym nie liczył skoro w sprawie imć Opaczewskiego kler nabrał wody w usta. Tolerancja to nie ustępstwa w tył wobec podłości, a w tej sprawie żaden kapłan o ile wiem nawet się nie odezwał wobec promowania człowieka zaprzeczającemu istnieniu Boga i nie godzącego się na Boski porządek świata. Żebym protestować musiał w tej sprawie ja dowodzi że brak w tym mieście Głosu wołającego na puszczy. Skoro inni milczą to z żalem ale biorę ten etat pomimo że nikt mnie za to nie polubi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A czy w innych formacjach nie zauwazyl Pan tych co zmieniali poglądy i partie, aby uzyskać cos dla siebie? Chyba na lokalnym podwórku takich nie brakuje i dziś plują jadem na tych z ktorymi kiedyś się utożsamiali, ale dla stanowiska zmienili barwy i poglądy? Skoro tak pan krytykuje i śledzi to proszę być sprawiedliwym i nie krotkowzrocznym !
  • MariuszLewandowski-Fc Są przypadki i są przypadki wzorcowe. Opaczewski jest tu wzorcem klasy międzynarodowej i moim zdaniem jest wzorcowym przykładem politycznej prostytucji ponieważ w zasadzie każde kolejne wybory to inna formacja. Przez przypadek - zawsze w obozie władzy lub jak w wypadku Kukiz 15 w towarzystwie jemu podobnych. W tej formacji nasza polityczna marionetka zaakceptowała na pierwszym miejscu Andrzeja Kobylarza który finansował kampanie w Elblągu. W sejmie pan Poseł bywał a ludzie którzy na tej liście byli ani z Kobylarzem ani z Opaczewskim nic wspólnego nie chcą mieć. Jeśli czegoś nie pamiętam proszę o korepetycje - chętnie poczytam....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ty jesteś skorupa śmieć
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie mieszaj boga z polityką. Ja tez zaprzeczam jego istnieniu. Dowód? Gdzie jest ten twój Bóg widząc co się wyprawia na Ukrainie? Na gwalty przez księży na dzieciach i to co wyprawia się w tym grajdole watykańskim. Tylko nie pozywaj mnie o obrazę uczuć religijnych bo coś takiego nie istnieje. Są jedynie przekonania więc paragraf martwy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Art :)(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Z taką armią to ruskie nawet Suwałk nie zajmą. Zaden żołnierz ruski nie pójdzie na NATO skoro odmawiaja walk na Ukrainie widząc ile busów z rannymi weaca dp ich szpitali oczywiście większość to samookaleczenia. Więc nie siej fermentu i nie porównuj tego co było sto lat temu. Kacap wtedy uderzył na Europę bo byla oslabiona i wymordowana przez pierwszą wś. Chciał to wykorzystać. Dziś zachód jest wzmocniony, do tego sojusz wojskowy. Jedynym robalem w tym owocu jest PiS psujacy relacje z zachodem. Ten rząd musi odejść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Art :)(2022-04-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @Art :) - Wybacz ale tacy co nie mieszali Boga / rozumianego nie jako wiara ale system wartości prawa naturalnego bo to jest istota wiary i cywilizacji łacińskiej / poszli na śmietnik historii i leżą pod czerwoną gwiazdą na cmentarzu żołnierzy armii czerwonej. Polityka bez moralności - a to symbolizuje dla mnie postać Opaczewskiego to tylko łajdactwo. W tym wypadku o obrazę uczuć religijnych posądzam Pana Ochojskiego który na obchody w obrządku rzymsko katolickim wysyła osobę zaprzeczającą istnieniu Boga. Bóg Honor i obesrane gacie - takie mam skojarzenie tej sytuacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @Art :) - Mój drogi na razie widziałeś w akacji jednostki złożone z poborowych na sprzęcie w zasadzie nadającym się do utylizacji. Na razie w Rosji jest to operacja policyjna a już rosną słupki poparcia Putina. A co jeśli ze strony Putina to nie jest "wojna" tylko operacja zajęcia złóż o przemysłu mająca na celu scementowanie narody wokół jego osoby i uzasadnienie zwiększenia nakładów na zbrojenia przez pokazanie - patrzcie jacy jesteśmy słabi w starciu z NATO które wchodzi z butami na naszą Ruś Kijowską ? Jeśli to jest tylko strojenie instrumentów to nie chciej zobaczyć jak walczy Rosjanin w obronie swojej ojczyzny. Poczytaj o Napoleonie i Hitlerze a zrozumiesz że rosyjska doktryna opiera się na początkowej porażce dla pełnej mobilizacji narodu wokół zwycięstwa. Również dlatego nasze pancerne zagony zajęły Kreml tylko na chwilę. Byliśmy jedynym okupantem Kremla i nikt na wschodzie o tym nie zapomniał. Prędzej zapomną o tym na Zachodzie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @nikt - Oczywiście, że Populizm i Socjotechnika poleruje sobie buciki głuptaskami nie potrafiącymi oddzielić wiary od polityki. Zawołania na wiecach wyborczych proroka smoleńskiego Antoniego de Trotyllo herbu Zapalnik, JAROSŁAWPOLSKĘZBAW to niezbity dowód na fakt, że ta partia nie cofnie się przed żadnym ruchem byle tylko władzuchnę posiąść i w swych rączynach utrzymać. Odwołania do wiary w polityce każdego ugrupowania politycznego to prosty przekaż dla inteligentnych inaczej, do których PARTIA inaczej trafić nie umie... a że cel uświęca środki... A DLACZEGO NIE ? ! zAment.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    GłębokaMyśl(2022-04-10)
Reklama