UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Lewandowski Fc- ilość wpisów sugeruje niedosyt wrażeń politycznych. Czyżby chęć zaistnienia w Sejmie?
  • MariuszLewandowski-Fc @kuku - Po pierwsze moja aktywność ma na celu przypominanie faktów i powiązań - jest to działalność edukacyjna. Dorobiłem się też sporej rzeszy fanów-hejterów z którymi zbawiałem się czasami dość bezpardonowo. Co do sejmu to "Wolny Elbląg" wprowadził tam śp Jerzego Wilka dokonując rzeczy którą zaplanowaliśmy w roku 2013.Obecnie powierzono mi zadanie przygotowania list Antypartii w okręgu Elbląskim i tu wiedzę kandydaturę Edmunda Szweda którego wystawiliśmy do wyborów samorządowych. Osobiście uważam że nie należy łączyć zadań osoby układającej listy z kandydowaniem. Kandydując i budując listy buduje się je pod własną kandydaturę a mając za zadanie stworzenie dobrej listy liczy się tylko jakoś kandydatów. Nie mniej "Antypartia" jest młodym ugrupowaniem dopiero zaczynającym budowę struktur nie mogę zatem wykluczyć że i moje nazwisko się na takiej liście pojawi. Dlatego z przyjemnością zaproszę do budowania Antypartii lepszych niż ja kandydatów do sejmu ale na pewno nie pojawią się na niej nazwiska Pękalskiego Kobylarza czy Opaczewskiego. Co zaś do niedosytu to mam niedosyt patrząc na rozwój Elbląga i dlatego zdecydowanie widzę potrzebę budowania partii sprzeciwu i kontestacji tego co w polityce mamy dziś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jeśli partia polityczna przybiera nazwę Antypartia to jest to zwykły chwyt marketingowy obliczony na naiwność i głupotę głosujących, którzy mają uwierzyć, że ta partia to zupełnie now / inna struktura... no cóż ludzie mają różne pomysły na marketing.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2022-04-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @GłębokaMyśl - Bo ludzie którzy ją tworzą przeszli przez Ruch Oburzonych i tworzenie partii jest dokładnie jak w wypadku Grzegorza Brauna wyborem narzędzia do pracy politycznej. Tyle że moi niedawni koledzy z KKP nie zdecydowali o proteście wobec tej hańbiącej polityczną prostytucją nominacji co oznacza że nad poprawę funkcjonowania sceny politycznej przez jej oparcie o Dekalog uznali że ważniejsza jest poprawność polityczna i zamilkli. Na szczęście Pan Jacek Zbrzeźny obronił twarz partii nazywając działaczy Koła Gazety Polskiej na Cmentarzu Żołnierzy Armii Czerwonej barbarzyńcami. Do tej partii nie wejdzie żaden dożłobowiec - przynajmniej póki ja w niej jestem. Program przewiduje wybór kandydatów do sejmu przez wszystkich członków z danego okręgu a to oznacza że jest to partia zupełnie inna niż inne. Zresztą ona dopiero powstanie i taka będzie u nas jaką my ją stworzymy bo partia to ludzie a nie statuty i legitymacje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-10)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Wszystkie partie są takie jakich będą chcieli ich członkowie... problem w tym, że zazwyczaj wszystkie partie kończą mniej więcej tak samo...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2022-04-10)
Reklama