UWAGA!

Oni wiedzą, jak się łączy

2016-10-16
18:00
 
Oni wiedzą, jak się łączy

Doświadczona kadra, atmosfera profesjonalizmu, dzięki której współpraca na każdej płaszczyźnie jest możliwa, elastyczne i bardzo dogodne warunki dla firm. Firma El – Śrub od kilku lat mocno zaznacza swoje miejsce na mapie miasta w branży elementów złącznych i daje od siebie tylko to, co najlepsze.

El – Śrub to świeża marka, która oferuje jakość i profesjonalne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Dla pracowników tej firmy kontakt z klientem to motor napędowy do rozwoju. Za swój sposób działania El – Śrub w 2015 roku otrzymał certyfikat jakości ISO 9001:2009.
      
       Twojej firmie potrzebny jest nowy dostawca? Skontaktuj się z firmą El – Śrub, wyślij pytanie, sprawdź, jakie są ceny, poznaj obsługę i bogatą ofertę elementów złącznych, a w niej śruby kl. 8.8, 10.9, 12.9 czy produkty ze stali nierdzewnej. Firma wykonuje również śruby specjalne według rysunku, przeznaczone do prac w podwyższonych temperaturach, zrobione z materiału 21CrMoV5-7 czy 25CrMo4.
       Dla przedsiębiorstw, które zdecydują się na współpracę El - Śrub posiada doskonałą ofertę w postaci promocji oraz gratisów. To pracownicy firmy zajmują się dowozem produktów, dzięki czemu klient zaoszczędza czas oraz pieniądze. Ponadto kontrahent otrzymuje specjalne regały, na których znajduje się odpowiednia ilość produktów. Dzięki temu na każdym etapie produkcji niczego nie brakuje.
      
       Od kwietnia z usług El – Śrub korzystać mogą także klienci detaliczni, którzy szukają drobnych materiałów. Również i dla nich firma przygotowała atrakcyjną ofertę, a także ciekawe promocje. Uwaga! Tylko teraz! Jeśli ktoś zdecyduje się na zakupy, za które zapłaci 100 zł, czeka na niego gratisowy szpadel lub grabie!
      
       - Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zaufali właśnie nam. To dla nas potwierdzenie, że nasza ciężka praca przynosi efekty. Skupiamy się na naszych zadaniach, na tym, by jak najlepiej je wykonywać, ku zadowoleniu klientów. Nie oglądamy się na innych – mówią właściciele firmy. - Dziękujemy tym, którzy wierzą w fakty, a nie w plotki.
      
      
El – Śrub
       ul. Grunwaldzka 2
       (teren Elzamu)
      
       Tel: 55 5550287
       www.el-srub.com.pl
      
       Godziny otwarcia:
       Od pon. do pt.
       Od godz. 8 do 16
      
       Soboty
       Od godz. 8 do 13
      
      
-------Reklama-----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej