UWAGA!

Oni wiedzą, jak wykreować Twoje wnętrze

2016-11-02
Aktualizowany 2016-11-04 07:00
 

Centrum Budowlane Falkon to miejsce, które oferuje kompleksową ofertę materiałów niezbędnych do wykończenia domów oraz wnętrz. Tu znajdziesz produkty wiodących marek, a także dowiesz się, jakie są najnowsze trendy i rozwiązania techniczne. Nowością są konsultacje z projektantem, który pomoże Ci odpowiednio wyposażyć i zaaranżować łazienkę.

Centrum Budowlane Falkon na rynku usług budowlano- wykończeniowych istnieje od 25 lat. To tu znajdziesz szeroką gamę produktów wysokiej jakości, oferowanych przez najlepsze marki na rynku. Co miesiąc oferta jest wzbogacana o nowe wyroby oraz artykuły.
       Dodatkowym atutem Centrum Budowlanego Falkon jest dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne, które pozwala szybko i tanio dostarczać materiały do klienta. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Centrum zatrudnia specjalistów w swoich dziedzinach. To oni doradzą i wytłumaczą, jaki materiał zastosować w danym miejscu, a także pomogą wycenić inwestycję. Pracownicy znają najnowsze, światowe trendy i rozwiązania techniczne, są również zorientowani w świecie nowoczesnego designu.
      
       Centrum Budowlane Falkon jako jedyne oferuje również konsultacje z projektantem, które pozwolą jak najlepiej zaaranżować Twoją łazienkę. Specjaliści podpowiedzą, jaka kolorystyka będzie najlepiej pasowała do tego miejsca i doradzą, jakich materiałów użyć. Znajdą również najlepsze rozwiązania techniczne, które sprawią, że łazienka zostanie urządzona funkcjonalnie i estetycznie. Eksperci wiedzą również, jak zaaranżować to miejsce tak, by było ono bezpieczne i harmonijne dla dorosłych, dzieci, osób niepełnosprawnych ruchowo czy niewidomych. Dla każdego klienta przygotowana zostanie spersonalizowana koncepcja, plan działania dedykowany tylko i wyłącznie dla danej przestrzeni.

 

Należy jednak podkreślić, że ostateczne słowo zawsze należy do klienta. Projektant będzie służył pomocą w każdej kwestii i szukał takich pomysłów, które pozwolą jak najpełniej wykorzystać potencjał tej przestrzeni. Doświadczenie projektantów, a także elastyczność oraz wytrwałość w szukaniu pomysłów sprawią, że w Twoim domu pojawi się łazienka idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.
       Chcesz nowoczesnego designu połączonego z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi? Szukasz takich pomysłów, które pozwolą Ci jak najlepiej zaaranżować łazienkę? Marzysz o przestrzeni, która w pełni posłuży Twoim potrzebom oraz spełni wszelkie standardy? Skorzystaj z konsultacji z projektantem. Jej koszt to 300 zł, ale podczas wizyty klient otrzymuje kupon rabatowy o wartości 300 zł do zrealizowania w firmowym salonie łazienek Blu. Na konsultacje można umówić się pod numerem 781 007 300 oraz 782 007 400.
       Centrum budowlane Falkon zaprasza również do salonu łazienek Blu. Od teraz cały asortyment kosztuje mniej o podatek Vat! Warto się pospieszyć, ponieważ promocja potrwa tylko do 15 listopada.


       ---------Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej