UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pamiętacie Polkę bardzo brutalnie zgwałconą na plaży we Włoszech przez 3 bambusów. Wyobraźcie sobie teraz że zaszła w ciążę. I co, pytam? Niech każdy pomyśli co ta kobieta powinna była by zrobić. Urodzić i kochać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  67
  28
  lolol(2018-01-11)
 • Musiałbyś się zapytać zwolenników multikulti. Bo gdyby chciała usunąć to na bank podnieśli by raban. A tak na temat to powinna być indywidualna decyzja każdej kobiety.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  6
  Erazm z Rotterdamu(2018-01-11)
 • Trzeba było ruszyć du.. na wybory, a nie teraz wylewać gorzkie żale w internecie. Co za durny naród.
 • A czemu się dziecka nikt nie zapyta, ciąża tylko 9 miesięcy trwa? Mordercy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  14
  Solder(2018-01-11)
 • @lolol - co ty bredzisz, z twego wpisu wynika że nie znasz ani głosowanego projektu ani obowiązującego obecnie prawa.
 • @lolol - Może urodzić i oddać do domu dziecka. Nie trzeba kochać i nie trzeba mordować małej, niewinnej istotki;)
 • @lolol - 1) Wybaczyć zwyrodnialcom i to wiele razy, może do końca życia z serca starać się wybaczyć. 2) Urodzić i kochać, dziecko nie jest jest w takiej sytuacji niczemu winne, nawet jeśli by było Mulatem o kręconych włosach i ojciec który by je wychowywał był biały on też powinien starać się je kochać. Inna droga byłaby okłamywaniem się i powodowała jeszcze większą krzywdę. 3) dodatkowe pytanie dla ciebie, co jeśli ty nie jesteś biologicznym dzieckiem mężczyzny którego uważasz za swojego tatę a może kobiety, którą uważasz za matkę? Czy chciałabyś nie żyć, mniej kochałabyś osoby które cię wychowały? Może twoja babcia została w czasie wojny zgwałcona i jedno z twoich rodziców jest pół Niemcem / Rosjaninem? Kto dał nam prawo decydować o życiu i śmierci?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  uczeń(2018-01-12)
 • @lolol - W TYM PRZYPADKU POWINNA BYĆ REFORMA KTORA ZWALNIA Z Praworządnego prawa. Gwałty, choroby jak najbardziej pod warunkiem że jest to czarno na białym faktem i prawdą bo znając życie kobiety ktore przypadkowo zaszly na dyskotece albo zrobily skok w bok chcialby by usuwać to przechodzi jakie kolwiek zasady moralne. Nie robcie nagonki na partie, i decyzje wylaczcie tv i zacznijcie analizować o co chodzi. Odejdę troche od tematu mianowicie chciałbym się oprzeć o przyklad zwiazany z związkami homoseksualnymi. .. .Jezeli dochodzi już do slubów na świecie tych chorych ludzi i ci sami walcza o prawa slubu adopcjii dzieci to pytam do czego zmierzamy>?? NIE Zyjmy wbrew prawom natury ludzie ! APEL DO MLODYCH KOBIET ! JESTEŚ ZA ABORCJĄ? DLACZEGO ? JAK ZAJDZIESZ W CIĄZE CHCESZ USUNĄĆ? OD TAK? ZERO JAKICH KOLWIEK ODPOWIEDZIALNOSCI ZANIM ROZKLADANE SĄ NÓŻKI TRZEBA WIEDZIEĆ I BYĆ ŚWIADOMYM CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. jA BYM PROPONOWAŁ TYCH WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW ABORCJI NA ŻYCZENIE STUKNĄĆ SIĘ RAZ A PORZĄDNIE W TEN GLUPI ŁEB PODWIAZAĆ JAJNIKI, WYKASTROWAĆ MEZCZYZN I DZIALAJCIE ALE JAK JUZ DOJDZIE DO ZAPLODNIENIA NIE USUWAJCIE ZWYRODNIALCE, ALBO UZYWAJCIE ANTYKONCEPCJE GUMKI. MACIE NIEUKI LEKCJE WDŻ POZDRAWIAM TYCH NORMALNYCH !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  6
  jazdazwami(2018-01-12)
 • @jazdazwami - Jak rany koguta ! Człowieku, Tyś się minął z czasem, w którym powinieneś żyć. .. Ale, po głębszym zastanowieniu, nie wiem do jakiej epoki Cię odesłać. .. Homoseksualizm to nie CHOROBA! Tak kształtuje GENETYKA! Widać wagarowałaś/eś na tych lekcjach biologii. A póki co - w Polsce nie można dokonywać podwiązania jajowodów (nie jajników - znów brak wiedzy z biologii człowieka) na życzenie, a wazektomia, choć nigdy nie była i nie jest zakazana i karana, też nie jest wykonywana zbyt chętnie i wszędzie. Właśnie ludzie myślący NIE chcą zakazu aborcji i kar, ale OPIEKI i EDUKACJI w sprawach seksu, których teraz nie ma w szkołach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Aleśpoleciałztympostem...(2018-01-12)
 • @Aleśpoleciałztympostem... - Czyli ludzie z rybią łuską, hemofilią, albinizmem też nie są chorzy, tylko po prostu mają takie geny?
 • No i następna/y, co wagarował/a w czasie lekcji biologii. Istnieje konsensus naukowy, że homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności. Przekonanie o patologicznym charakterze homoseksualizmu bazowało na uprzedzeniach społecznych, a nie na faktach naukowych. Nie ma dowodów, że homoseksualizm sam w sobie jest zaburzeniem lub że jest przyczyną różnic w zdrowiu psychicznym między osobami homoseksualnymi a heteroseksualnymi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Aleśpoleciałztympostem...(2018-01-12)
 • I cd: dychotomia (sztywne rozdzielanie) płci, która jest obecna w kulturze Zachodu, posiada charakter etnocentryczny (zależny od grupy etnicznej). Mimo tego płeć (lub płciowość) człowieka nie musi wyrażać się dychotomicznie – w innych kulturach i zbiorowościach kulturowych spotyka się przypadki i koncepcje dotyczące androgynii, transseksualizmu, jak i samego homoseksualizmu. Zachowania i tożsamości homoseksualne (różnie nazywane) zaobserwowano w większości znanych naukowcom kultur - zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, przy czym ten drugi zauważany jest częściej. Spotyka się go w formie stałych instytucji społecznych, w formie zachowań związanych z pewnymi obrzędami lub jako sporadyczne zachowania indywidualne. Odbiór homoseksualizmu przez resztę społeczeństwa zmieniał się w czasie i na przestrzeni różnych kultur, począwszy od pełnej akceptacji i integracji (u pierwotnych kultur Indian) po fizyczną eksterminację (np. w III Rzeszy). Wymienione przez Ciebie choroby są chorobami genetycznymi - bo przenoszone są w genach rodziców na dzieci, często przez pokolenia w danej rodzinie, np. epilepsja w niektórych rodach królewskich, zresztą nazywana królewską chorobą. Mogą występować u osób o każdej orientacji seksualnej i nie są przypisane do żadnej z nich. Polecam przeczytanie paru książek, to nie boli, a pomaga. Możesz nawet poszukać w wujku Google, jeśli cierpisz na awersję do papieru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Aleśpoleciałztympostem...(2018-01-12)
 • @Aleśpoleciałztympostem... - Dzięki za starania, tylko do durni i tak niewiele dotrze. ..
 • @lolol - Ty tłuku przecież aborcja jest legalna w dwóch przypadkach. W przypadku gwałtu oraz kiedy życia matki jest zagrożone. Czy ty wiesz za czym protestujesz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  ktosław(2018-01-12)
Reklama