UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Rozumiem że babeczki biorą udział w demonstracji ale do licha ciężkiego co tam robi facet!!! Żałosne to mało powiedziane. No chyba że reprezentuje tzw. Trzecią płeć b.modną ostatnio.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38
  44
  Erazm z Rotterdamu(2018-01-11)
 • @Erazm z Rotterdamu - Chciał się zaprzyjaźnić i postukać za darmo;)
 • @Erazm z Rotterdamu - W niektórych krajach są urzędowo akceptowane 4 płcie. Być może ten "pan" to reprezentant 3 płci tzn. : "Kobieta, wcześniej mężczyzna". A tak na poważnie to dlaczego facet nie może brać tam udziału? Skoro podziela te, poglądy to czemu nie.
 • @Erazm z Rotterdamu - Twój komentarz pokazuje jak mało rozumiesz. Dla Ciebie kobieta to babeczka. Babeczka jest zdrobnieniem od baby, a baby to można mieć w nosie. Gdzie jest napisane, że mężczyźni nie mogą mieć własnych poglądów i wspierać kobiet? Jeśli ten protest jest tylko dla bab, bo temat taki babski, (jak rozumiem jesteś niezwykle męski), to zaproponuj żonie że od jutra nie będziesz w domu sprzątał, nie będziesz gotował, zmywał, nie będziesz zajmował się dziećmi, bo to wszystko takie mało męskie i jako "macho" pozwolisz żonie nie pracować. Zadbasz o wszystko co męskie, w tym o wielki dom z basenem i oczywiście ogrodem w stylu japońskim, jaguara w garażu, najlepsze szkoły w USA dla dzieci no i nie zapomnij co roku zabierać rodzinę do ciepłych krajów - przynajmniej na trzy tygodnie oczywiście (polecam Californie). Aaaa i zapomniałbym mały jambo, żeby się szybko poruszać po świecie. Do licha ciężkiego dasz radę, w tym rozumieniu, tym powinni zajmować się mężczyźni. Zrozum, że ten pan wspiera pole widzenia wielu osób, protestem popiera dużą część społeczeństwa. Co więcej, jest bardzo odważnym mężczyzną - pokazuje się publicznie w tak ważnej sprawie - a pewnie niewielu byłoby na to stać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Abraham(2018-01-12)
 • Facet tam idzie bo może ! Trzeba bronić wolności. NIKT nie będzie mi mówił jak żyć . Mieszkałem w kilku krajach i widzę że tu jakas banda próbuje wprowadzać kolejne martwe prawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  WIDZĄCY W MROKU(2018-01-12)
 • @Erazm z Rotterdamu - Wiesz, myślę że prawdziwy Erazm z Rotterdamu to się w grobie przewraca po Twoim poście. .. Myśleć, nawet nie filozoficznie, to Ty jednak nie potrafisz. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Źlesobiedobrałaś/eśpatrona(2018-01-12)
Reklama