UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja tylko pragnę podziękować PIS za wspaniałe podwyżki wszystkiego prócz pensji. Dziękuję Ci Dobra zmiano!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    wielbiciel-pisu(2018-01-12)
  • @wielbiciel-pisu - Może wymienisz te podwyżki, bo ja ich na razie nie zauważyłam, poza jajkami i masłem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    asiamasia(2018-01-12)
  • @asiamasia - no to lecimy: czynsz, prąd, brokuły jabłka, cytryny, wędliny, chleb, masło, jajka, twarogi. Może na zakupy pójdź. ja wspieram polski handel.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    wielbiciel-pisu(2018-01-12)
  • @wielbiciel-pisu - HA, HA, HA -- bardzo śmieszne podwyżki a z tych rzeczy, co napisałeś (aś) to nie wszystko się zgadza. piszesz o jabłkach, ale nie wiesz dlaczego podrożały? Teraz właśnie ceny jabłek obniżają ( wiele jest przecenionych). To, co zostało napisane, to nie uprawnia Ciebie do pisania nie do końca prawdziwych podwyżek. Chodzę bardzo często na zakupy i jakoś ta " pseudo-drożyzna" nie jest przeze mnie zauważalna i więcej w tym propagandy jak rzeczywistej prawdy! Prąd u mnie nie jest droższy jak był wcześniej. .. chyba piszesz to specjalnie, żeby podburzać ludzi!
Reklama