UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co roku przy okazji Orkiestry nachodzi mnie pytanie czy członkowie i sympatycy PiS którzy jak ognia unikają wpłaty do puszki i przypięcia serduszka, tak samo reagują, gdy w szpitalu, czy przychodni mają skorzystać z urządzenia kupionego przez Fundację Owsiaka za nasze nie pisowskie pieniądze?????
  • A ty jak się czujesz jak korzystasz ze sprzętu zakupionego przez pisowski rząd, który rzadzi już druga kadencję?
  • Walnij się w ten pusty łeb
  • Pisowski rząd? A kto płaci składki na ubezpieczenia zdrowotne? TY NIE. To pieniądze pracujących Polaków nie pisowskiego rządu, nieuku zmanipulowany przez TVP.
  • A to jest jakis sprzet kupiony przez pisowski rzad?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    Xavery(2023-01-29)
  • Mówisz o tych respiratorach, których handlarz bronią nie dostarczył, czy o maseczkach z lewym atestem, które antonowem przyleciały z Chin?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    cornick(2023-01-29)
  • Bez obaw nie ma żadnego pisowskiego sprzętu w szpitalach
  • Nie Pisowski rząd, tylko ZA PIENIADZE PODATNIKÓW
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Obywatelllll(2023-01-29)
  • Ten sprzęt niby kupiony przez pisowski rząd został kupiony za moje ciężko zarobione podatki, rząd nic nie tworzy i nic nie zarabia, pieniądze ma tylko z podatków. W teorii jesteśmy pracodawcami tych nieudaczników w rządzie, ale nie możemy egzekwować by dobrze pracowali, a nie się obijali i maseczki za miliony kupowali i w inny sposób nasze pieniądze wyrzucali. mam wolność czy dam na WOŚP czy nie dam, a nie mam wolności czy dam na kościół katolicki i pisowski rząd. A i tak obecnie się leczę za własne pieniądze prywatnie, bo takie kolejki do specjalistów są w NFZ zarządzanym nieudolnie przez pisowski rząd.
Reklama