UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wycinka drzew pod cmentarz... a pomiędzy drzewa to groby być nie mogą? Ja tam chce być spalony i rozsypany... nie będą dzieciaki moje jeździć po cmentarzach i patrzeć, czy kwiatki mam podlane. Dla mnie to zenada. Jak umrę to więcej, gdzie będę miał te kwiatki? No właśnie... jak mnie tyłkiem do góry pochowają to rower będzie można zaparkować.
  • i biznesu na tobie nie zrobią
  • Korzenie drzew rozrastają się i niszczą pomniki. Poza tym drzewa w czasie wichury się łamią. Zarząd Zieleni Miejskiej, mimo tego, że cmentarze są ubezpieczone, nie chce płacić za zniszczone pomniki, uszkodzone przez przewrócone drzewa (sprawa z tego roku, cmentarz Agrykola). Zarząd uznał, że przewrócone drzewo było zdrowe, a to, że się przewróciło, to wina wichury i ZZM za to nie odpowiada. Zanim coś się napisze, nieraz warto pomyśleć. Poza tym, na pomniki przy drzewach zawsze spadają różne brudy z nich. Liście potrafią zabawić pomnik. Plama nie do usunięcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    12
    Bożena L.(2022-11-30)
  • @Bożena L. - No... jeszcze takie drzewo spadnie na pomnik i zabije niebiszczyka!
  • Rozsypanie popioł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tralala(2022-11-30)
  • Mam w 100% identyczne podejście
Reklama