UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • a co ma słuchawka prysznicowa do legionelli??? Legionella jest w wodzie a nie słuchawce - wodę trzeba regularnie podgrzewać do 70 stopni a prysznic regularnie używać i tyle (rozumiem że pacjenci może nie używają prysznica ale chyba ktoś go sprząta i wodę odkręca nie??)takie debilizmy to tylko w polsce. .. .to sam z rura. .. .pękła to pękła bywa (wychodzi brak nadzoru stanu technicznego)ale jak sie spodziewamy dłuzsego czasu naprawy to się robi prowizoryczne obejście choćby z węża strazackigo byle by pacjenci mieli cieplo. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  50
  3
  kartonowyKraj(2021-10-12)
 • @kartonowyKraj - Bardzo dobra uwaga, właśnie TAK się robi jeśli awaria ma potrwać dłużej, robi się tzw. Bay pas z węża strażackiego, albo awaryjne okresowe przyłącze na czas trwania awarii a w wypadku uszkodzenie linii energetycznej, uruchamia się agregaty prądotwórcze, brałem ostatnio udział w takiej akcji, ktora trwała niecałe 24 godziny, ale to o tym trzeba mieć pojęcie. Co takie bezradne dziadki mogą zdziałać w tym upadającym mieście. Tym bardziej, że to dotyczy szpitala I chorych tam ludzi, -, powiedzieć SKANDAL, to jakby nic nie powiedziec, ktoś tu music beknąć za tą opieszałość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  0
  Ale beka(2021-10-12)
 • @kartonowyKraj - Wąż strażacki. Hahahaha - gratuluję pomysłu proszę pana. Genialne !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mateo1(2021-10-12)
 • @mateo1 - Chłopie od takich co tym zarządzają i biorą pieniądze wymaga się aby myśleli w takich sytuacjach i szybko podejmowali decyzje. To chodzi o pacjentów w szpitalu a nie o piaskownice że masz czas na zabawę. Pracujesz tam czy jesteś z tych mistrzow co mówią "nie da się". Za taką sytuację osoba odpowiedzialna juz dawno powinna zostac zwolniona dyscyplinarnie. Nie znasz się, nie potrafisz to dziękuję i szukaj innej pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Supervisor(2021-10-12)
Reklama