UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bru##sy które palą, powinny płacić składek ubezpieczeniowa 1000% wyższa od niepalących. Nie mam zamiaru pracować na leczenie jakiegos kr##na, który pół życia palił, a teraz zdycha na raka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Gosc123(2019-11-20)
  • @gosc123- W porządku. Ale ja w takim razie nie mam zamiaru się dokładać na 500+ dla innych kiedy ja tego nie pobieram. I tak samo 1000% większe opłaty dla posiadaczy samochodów (którego nie posiadam) za ewentualne leczenie siebie i też mnie. Bo właśnie czepia się tak palaczy ale się nie wspomina o wszędobylskich samochodach MASOWO i nieustannie trujących środowisko i ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Tadekk(2019-11-20)
  • @Tadekk - Bzdurne porównanie, samochody, komputery, telefony a co za tym idzie infrastruktura wszelaka itd itp fakt przynoszą zanieczyszczenia środowiska ale nie porównuj tego z bezmyślnym truciem siebie i innych papierochami.
  • @Tadekk - Samochody to oznaka postępu a palenie papierosów to oznaka bezmózgowia
  • @MON - postep to co innego niz zycie na wyrost, kupic samochod drugi bo sasiad kupil, stac mnei zeby kupic samochod ale niem ma bo szkoda mi na to kasy w sensie wole chdozic pieszo lub kupic bilet, w skali roku zaoszczedze mimo braku wygody i zyje, jest mniej korkow przez to jedno miejsce parkingowe zwalniam, nie truje srodowiska, chodzi mi o pewna filozofie w stylu brzytwy ockhama, Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę no i mi to wystarcza
Reklama