UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co wy ludzie piszecie... mam dzialke zaraz przy Aeroklubie i lubie patrzec jak chlopaki sobie lataja. Przynajmniej nie siedza na tylkach przed komputerem i nie hejtuja wszystkiego w okol na portelu. Chcialbym tez powiedziec ze sa to bardzo uprzejmi ludzie-jak sie im pomacha to odmachaja ;) A co do ich przeklinania-bez hipokryzji ... Pozdrawiam chlopakow z paralotni i czekam na skoczkow :))
  • Zapraszam do nas polatać, lataliśmy dziś rano i jutro znów rano, nie piszcie głupot ludzie jak nie macie pojęcia, wszyscy paralotniarze w E-gu posiadają uprawnienia i ubezpieczenia, od kilku lat latam i jeszcze nie spotkałem sie z kimś na podwójnym gazie, nie zawsze start jest możliwy wzdłuż 7,startujemy zawsze pod wiatr, nie latamy nad domami nisko, czasami droga podejścia do lądowania i startu wymusza to, przestrzegamy przepisów które reguluje Urząd Lotnictwa Cywilnego, najwięcej mają do powiedzenia nie mający pojęcia o lataniu na paralotni z napędem, nie jestem nowobogacki, a to najtańszy sport lotniczy, Pozdrawiam Elbląska Grupa Paralotniowa
Reklama