UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowny Panie, gruszki rosną na gruszy, w niektórych przypadkach na wierzbie, ale nigdy nie na BRZOZIE!!!;-)
  • admin W pierwszej wersji felietonu, to nawet rosły na brzozie smoleńskiej. Ale pomyślałem, że to może przegięcie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    admin(2015-12-03)
  • Pisiory lubią brzozy, zdejmując z nich różne rzeczy to czemu nie gruszki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Eldenor (2015-12-03)
  • To ma być temat do żartów Katastrofa Smoleńska ? Sądziłem, że tu jest osoba dorosła i odpowiedzialna adminem a nie przypałowy małolat - Gęsicki jak umrze ktoś tobie bliski to napiszesz, że odwalił kitę lub kopnął w kalendarz ?
  • admin Jak piszę o PiS-ie, to wszystko mi się kojarzy z brzozą. Ale znajomy psycholog twierdzi, że to nie moja wina. On też tak ma. Tak nam łobuzy zorali psychę. .. No i pragnę Pana uspokoić - w moich tekstach nikt nigdy "nie odwali kity", ani nie "kopnie w kalendarz".
  • Może trzeba zmienić lakzrza z psychologa na psychjatrę.
  • admin To chyba jeszcze nie ten etap:) Ale dziękuję za radę. U psychiatry widziałbym raczej jednego pana, który nam robi wodę (albo sok brzozowy) z mózgu. Nie powiem, kogo, bo jest teraz ministrem obrony i strach się go bać.
  • prawda jest taka nie jesteś godny buty mu czyścić ! "Nie 16 mld zł, a 47 mld zł miała kosztować Polskę tarcza antyrakietowa i nie w 2016 roku lecz najwcześniej w roku 2024 miały ruszyć pierwsze dostawy elementów systemu Patriot. Tak, według naszych informacji, miał wyglądać fatalny kontrakt, który negocjowali politycy Platformy Obywatelskiej z amerykańskim koncernem zbrojeniowym Raytheon. Nic dziwnego, że Antoni Macierewicz, nowy szef Ministerstwa Obrony Narodowej uznał, że "ten kontrakt w istocie nie istnieje". Tak na marginesie, oferta Raytheona była od początku nie do przyjęcia dla każdego, zdrowo myślącego o bezpieczeństwie Polski polityka. .. " tak robi PO wychwalane przez ten portal
  • Będzie kosztować tylko 16 milionów, bo Antoni każe te rakiety zrobić z puszek po piwie, a za napęd będą służyć wybuchające parówki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    ExpertRakietowy(2015-12-03)
Reklama