UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe jak świetnie radzą sobie małe mieściny. Wspominacie Elbląg w komentarzach? No smutny widok dużego miasta. W niedzielę pojechałem z dziecmi na kajaki popływać po Motławie. Jadąc warszawską widziałem puste nabrzeże rzeki Elbląg, puste uliczki starego miasta. Mam tam firmę i taki widok mam 5 dni w tygodniu. Niecała godzina później, Gdańsk. Inny świat. Chociaż nie wszystko działa tam jeszcze na 100 procent, to spacerowiczów pełno. Wczoraj Gdynia, skwer Kościuszki i plaża, pełno ludzi. Powrot do Elbląga. .. jak scena z filmu silent hill. Pusto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Art :)(2020-06-02)
  • @Art :) - Bo tym w urzędzie nic nie jest potrzebne, bo po co, bo komu, a przy tym trzeba robić, a kto to ma zrobić Leśne dziadki i wozduch nie maja kompletnie pomysłu oni nie są dla ludzi chyba, tylko chyba ludzie są dla nich. Dwóch na emeryturę, ze doba niech zabiorą te wredne baby, a świeży do parku
  • Po odejsciu paru wrednych bab powietrze się zdecydowanie oczyści, wystarczająco juz długo psują klimat swoim zgorzknieniem, zawiścią, prostotą i zazdrością
  • Sprzataczki sa sekretarkami. no nie kumam. a nosza sie panie. Kiedys sprzatala teraz ciepla posadka. to elblag.
  • @Art :) - Jak można porównywać milionową aglomerację, jaką jest Trójmiasto, do ponadstutysięcznego miasta?Ja nie mam kompleksów, będzie przekop mierzei, zmieni się władza lokalna, to Elbląg dożyje. Nasze miasto powinno uczestniczyć w życiu aglomeracji, tylko komu na tym zależy?Chyba tylko nam, szarym mieszkańcom Elbląga.
Reklama