UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pierwsze przymiarki

- Musimy się zastanowić, czy w wyborach samorządowych wystartujemy pod szyldem naszej partii - zapowiada Stanisław Żelichowski, poseł PSL z okręgu elbląskiego.

Poseł gościł dziś w Elblągu i wziął udział w naradzie politycznej. Dotyczyła ona m.in. nadchodzących wyborów do samorządu. Z zapowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości wynika bowiem, że mogą się one odbyć nie jesienią przyszłego roku, ale dużo wcześniej.
     - Zastanawiamy się, czy obietnice nowego rządu są możliwe do realizacji i czy powinniśmy popierać ten układ - mówi Stanisław Żelichowski. - Trzeba też zacząć myśleć o wyborach, które zbliżają się wielkimi krokami. Myślimy np. o wzmocnieniu naszej pozycji w sejmikach. Zastanawiamy się również, czy do wyborów iść jako partia, czy też może stworzyć komitet wyborców, bo ordynacja mówi o 5-procentowym progu frekwencji dla partii.
     Tymczasem już 1 grudnia w Elblągu ma zacząć działać biuro Stanisława Żelichowskiego. Będzie to drugie, po Działdowie, miasto, w którym poseł będzie przyjmował mieszkańców.
     
     Stanisław Żelichowski reprezentuje w sejmie okręg elbląski już kolejną kadencję. To znana postać polskiej sceny politycznej. Był ministrem ochrony środowiska w rządach Waldemara Pawlaka, Józefa Oleksego, Włodzimierza Cimoszewicza i Leszka Millera. W poprzedniej kadencji zasiadał w sejmowej komisji ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa oraz w komisji do spraw kontroli państwowej. Teraz pracuje w dwóch komisjach: mniejszości narodowych i etnicznych oraz ochrony środowiska.
     
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama