UWAGA!

Ping-pong przy okrągłym stole

 
Elbląg, Teren wokół SP 19 ma być zmodernizowany
Teren wokół SP 19 ma być zmodernizowany (fot. Anna Dembińska)

Okrągły stół do ping-ponga, kompleks rekreacyjno-sportowy dla maluchów i zmodernizowane boisko wielofunkcyjne. To wszystko powstanie przy Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu ze środków budżetu obywatelskiego. Ratusz właśnie ogłosił przetarg w tej sprawie, szacowany koszt – 265 tys. zł.

Uczniowie elbląskiej „dziewiętnastki” mogą pochwalić się sportowymi sukcesami. Ostatnim było zwycięstwo w piłkarskim memoriale Piotra Szustka, niebawem będą mieli jeszcze lepsze warunki do treningów. Szkoła okazała się najlepsza w sportowej rywalizacji w naszym mieście w roku szkolnym 2015/16. W głosowaniu w budżecie obywatelskim na 2016 rok największe poparcie mieszkańców zdobyły dwa jej wnioski: renowacja boiska wielofunkcyjnego oraz budowa skoczni do skoku w dal (406 głosów) i budowa kompleksu rekreacyjno-sportowego „Więcej ruchu dla maluchów” (414 głosów). Ratusz w jednym przetargu chce wyłonić wykonawcę dla obu inwestycji i w jednym czasie zrealizować dwa projekty.  

  Elbląg, Zdjęcie pochodzi ze strony stolytenisowe.pl
Zdjęcie pochodzi ze strony stolytenisowe.pl


       Przy szkole powstanie wielofunkcyjne boisko do mini piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i tenisa ziemnego, a także bieżna do skoku w dal oraz kompleks rekreacyjno-sportowy m.in. z trampoliną, orbitrekiem czy... okrągłym stołem do ping-ponga.
       Zainteresowane firmy powinny zgłaszać swoje oferty do 24 października. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu 70 dni od dnia zawarcia umowy. Wykonawca udzieli gwarancji na minimum 36 miesięcy.
      
      
      

Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama