UWAGA!

Podróż w krainę bajek i baśni

Elbląg, Podróż w krainę bajek i baśni

Pod takim właśnie hasłem w czwartek (24 września) w Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo odbyła się impreza dla najmłodszych mieszkańców Zawady. Dzieci grały, bawiły się i tańczyły w rytm bajkowych melodii.

W czwartkowej imprezie wzięło udział ponad 100 dzieci. Tym razem mali uczestnicy zabawy udali się w podróż do krainy bajek i baśni. Czekały na nich niezwykłe konkursy.
       - Trzeba było wykazać się sprytem i odwagą w turnieju rycerskim, odnaleźć drogę Czerwonego Kapturka do domu babci, rozwiązać krzyżówkę czy też narysować serce „zaczarowanym ołówkiem” – wymienia konkurencje Danuta Andrzejewska z SDK Zakrzewo.
       Młodsze dzieci wcieliły się w postać Kopciuszka i oddzielały groch od fasoli, budowały nowoczesny domek dla Baby Jagi. Wykorzystując zmysł dotyku próbowały odgadnąć, jakie owoce i warzywa znajdują się w koszyku dla chorej babci.
       Nagrodą za udział w konkursach były słodycze. Przy wesołej muzyce tworzono korowody, pociągi i wężyki. Podczas imprezy nie zabrakło „tańców łamańców”, okrzyków i zabaw z naśladowaniem gestów prowadzącej zabawę. Harcom milusińskich przyglądali się rodzice, którzy chętnie uczestniczyli we wspólnych konkurencjach i zabawach.
       - Czas bajkowego spotkania upłynął bardzo szybko, z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników – podsumowuje imprezę Danuta Andrzejewska.
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama