UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Amfiteatr został zbudowany w latach 70-tych i nie odpowiada obecnym przepisom tj. ustawie o organizacji imprez masowych. Brakuje tam parkingów, sanitariatów, zaplecza dla wykonawców, dróg ewakuacji itp. Stan obiektu jest taki, że należy go zlikwidować a miejsce zagospodarować inaczej ale to nie zwalnia oczywiście władz Elbląga z myślenia o miejscu organizacji imprez masowych. Aktualnie przepisy regulują dodatkowo: zapewnienie bezpieczeństwa publiczności, a także udział w imprezach osób niepełnosprawnych. Dostosowanie obecnej ruiny amfiteatru do obowiązujących standardów jest po prostu nieopłacalne. W tym miejscu dodatkowo konieczne by było wykonanie sztucznych i naturalnych ekranów akustycznych z materiałów pochłaniających oraz odbijających dźwięki dla minimalizacji uciążliwości hałasu wobec bliskiego sąsiedztwa budynków mieszkalnych. Ja jestem za zabudową Wyspy Spichrzów tak, jak wyglądało to przed wojną ale myślę, że na amfiteatr miejsce też by się tam znalazło.
  • Masz racje,sa Normy ktore musza byc przestrzegane,to samo z kapieliskiem przy Spacerowej.Ja w 76 czy 74 bylem na meczu Polska-Anglia w Chorzowie I tam bylo 130 Ty's kiboli co dzisiaj ze wzgledow bezp jest nie do pomyslenia ale wtedy byli inni ludzie,wychowani przez innych nauczycieli I innych rodzicow Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zbyszek 1(2019-04-02)
Reklama