UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jak to działa? Pieniądze samorządowe i budżetu centralnego wraz z ofiarami donatorów finansują WOŚP. Z tej puli wypłaty mieli/mają: Jerzy Owsiak, Lidia Niedźwiedzka Owsiak, Aleksandra Owsiak i jej konkubent Jacek Stachera, ale to sumy kieszonkowe. Kasa od donatorów jest przetrzymywana przez 1,5 roku, odsetki spływają do ?Złotego Melona? wraz z wielomilionowymi kwotami na wszelkie imprezy ?kulturalno-oświatowe?, takie jak Finał WOŚP, ?Przystanek Woodstock? i tzw. programy medyczne, głównie Ratujemy i Uczymy Ratować (RUR). Drugim źródłem zasilania spółki ?Złoty Melon? są sponsorzy. Dziesiątki milionów złotych popłynęło tymi drogami do firmy słup ?Złoty Moelon?, która za lata 2009 -2014 zleciła usługi obce na kwotę ponad 49 milionów złotych. I teraz pytanie kluczowe, a jednocześnie bezsenne noce Jerzego Owsiaka, po procesie w Złotoryi, z którego się ledwie wywinął, uciekając przed ujawnieniem ksiąg rachunkowytch. Jakie firmy w latach 2009-2014 wykonały na rzecz ?Złotego Melona? usługi na blisko 50 milionów złotych? Na to pytanie każdy podatnik i donator, póki co, musi sobie odpowiedzieć sam, bo Jerzy Owsiak i WOŚP szybciej podpalą archiwa niż pokażą ich zawartość. Mogę jedynie podpowiedzieć, że do roku 2009 gros zleceń lądowało w ?Mrówce Całej?, a od kilku miesięcy w blokach startowych stoi: ?Jasna Sprawa? i ?Feel Mint Production?. Jednak prawdziwym gigantem, od 2009 roku jest firma Jacka Stachery, konkubenta Aleksandry Owsiak, która realizuje wszystkie główne imprezy WOŚP, ?Złotego Melona? i sponsorów Owsiaka. Stachera ?zasłynął? również i tym, że jego firma ?drucik? kompletnie nieznana na rynku eventowym, w 2012 roku wygrała przetarg na uroczyste otwarcie jednego z większych przekrętów Struzika ? lotniska ?Modlin?. Przetarg ten był objęty śledztwem CBA, które stwierdziło szereg nieprawidłowości.
 • Piękny tekst tak samo jak jego autor / autorka. Żenada na najwyższym poziomie, współczuję...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  12
  Pomagam(2019-01-26)
 • Kup tyle sprzętu do szpitali co Jurek, a obsypie Cię złotem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  11
  Elblaz(2019-01-26)
 • Jeszcze zapomniałes dodac ze z tej puli kupowany jest sprzet do szpitali i nie tylko z ktorego KAZDY Z NAS korzysta. Ze ktos przy tym zarabia to trudno żeby robił to za free. Ty nie jątrz bo Owsiak robi to co powinno robic panstwo a nie robi!!!!!
 • i zero inwencji tworczej tylko skopiowane z YT lub Spotted Elblag.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Lucyfer333(2019-01-27)
 • Jurek pokaże księgi kiedy rydzyk z Torunia wyspowiada się z milionów które uzbierał na ratowanie stoczni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Jamaleg(2019-01-27)
 • Chciałbym wam POstępowcom i zaciekłym wrogom kościoła zwrócić na coś uwagę. Jeśli uważacie, jesteście przekonani lub macie dowody na przekręty o.Rydzyka to dlaczego z tym czekacie tyle lat? Mieliście przecież przez długie lata swoich ministrów sprawiedliwości i armię prokuratorów którzy tylko czekali na jakieś potknięcie O.Rydzyka. I co poza nienawistnymi pomówieniami? Nic. pustka. A wy jak lemingi zasuwacie za katofobami powtarzając wymyślone przez nich oszczerstwa. Mam nadzieję że tyle macie odwagi i zawiadomicie prokuraturę a jak nie to przestańcie wreszcie jątrzyć i zorganizujcie coś na taka skalę jak medialne imperium o.Rydzyka dające duchowe wsparcie i pocieszenie tysiącom nie tylko starszych ludzi oraz kształcące kadry katolickich dziennikarzy i pracowników mediów którzy zadbają także o zachowanie polskiej tradycji i tożsamości narodowej. Nie chcecie wspomagać dzieł o. Rydzyka to nie wspomagajcie, nikt nie ma takiego obowiązku ale przestańcie zachowywać się jak banda zazdrośników.
 • Żenujące żebranie Polaków, bo Tusk z ferajną: Rostowski, Nowak ukradli z mafiami VAT 260 mld złotych a tutaj mówimy o groszach wyłudzonych od tych okradzionych przez PO. Dzień wolności podatkowej przypada na 6 czerwca, prawie pół roku Polak musi pracować i oddawać im wszystkie zarobione pieniądze na urzędasów z rządu. Czyli realnie podatki wynoszą 41%. Do tego Tusk z PO podniósł podatek VAT z 22% do 23%. Do jednego z największych w Europie. A WOŚP to wobec tych kwot promowanie się lewactwa i uderzanie, kompromitowanie kościoła jako parodia Wigilii i kompromitowanie Polski jako dziadowskiego, żebraczego państwa.opancerzone dla żółnierzy. Wzost datków, to sygnał, Owsiak to forpoczta, sonda rynku i zasobności kieszenie obywateli dla urzędasów, że można jeszcze podwyższyć podatki.
 • Jesteś idiota, radzę wybrać się do psychiatry
Reklama