UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i dodaje treśći z hymnu, ,. .. Staniemy bracia do krwawego boju od Sanu do Donu, Panować w domu ojców nie damy nikomu. Czarne Morze się uśmiechnie, dziad Dniepr rozraduje, W naszej Ukrainie dola się odmieni. , ,. .. .to zaledwie tylko zwrotka!
  • kolego. .. a widziałeś kurhany pod Przemyślem ? pewnie tak jak owe 200.ooo pomordowanych. Putin też widzi prześladowanych Rosjan na Ukrainie. zalecam konsultację u specjalisty. rzeź była i nikt się tego nie wypiera ale zważ na to że to byl tylko skutek, więc co musieli wyrządzić Polacy Ukraińcom skoro doszło do rzezi? pomyśl tylko. Nie ma skutku bez przyczyny. .. a te 200 tys ? odsyłam do lektury - obiektywnej lektury
  • Kolego radze zapoznać się z aktualną treścią ukraińskiego hymnu i nie przytaczać zwrotki wyssanej z palca. Siejecie tylko wzajemna nienawiść. Dobrze, że tacy jak wy nie są u władzy bo już by była pewnie z V Wojna Światowa. .. Poza tym nie można patrzeć na Ukrainę jedynie przez pryzmat Wołynia. Fakt, to jest bardzo ciężki temat – tak dla Polaków, jak i Ukraińców. Bo prawda jest taka, że Polacy mówią o Wołyniu poczynając od wydarzeń 1943 roku. A dlaczego nie mówi się o tym, co się tam działo od 1920 roku? Niech opowie Wam babcia o tym, jak się paliło cerkwie ukraińskie, jak się mordowało rodziny ukraińskie, o tym, że inteligencja mogła pracować na politechnice we Wrocławiu, ale we Lwowie już nie. To, co wydarzyło się w 1943 roku, nie wzięło się znikąd. Tak, było zabijanie. Tak, była rzeź wołyńska. Wielu Polaków zginęło. Ja tego nie kwestionuję I jest mi z powodu polskich ofiar bardzo przykro. Ale każda historia ma swój początek i warto poznać przyczyny a nie mówić tylko o skutkach. ..
Reklama